UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Ortak bi TR guildi için

tristania

Wanderer
Re: Ortak bi TR guildi için

Hard Nightwish;435690 said:
Olan yine bizim war axe aoldu gitti gül gibi ss30 undead slayer war axe amına koyayım böle işin bunca yıllık uo hayatımda kendi charlarımda ilk defa bug la karşılaştım ama ben o gavurların taa mına koycam gank mış ben onları gunk yapçam :D. Adamlar benle alışveriş bile yapmıyo be naptıysam artık onlara lucklı item ararım satmazlar bileklik ararım satmazlar silah ararım satmazlar ben item satarım almazlar götlerine girsin serverda ne kadar item varsa :D...

öyle walla.adamlar bilio ilerde hepsinin içine kaçıcanı o yüzden vermiolar.

Hard_HL

Wanderer

Pwp lerde sayı eşitliği sağlandığı taktirde vay gavurların haline. Akşam tristan ile ben çıktık pwp ye koskoca guildden ya 2 kişi yada 3 en fazla 4 kişi çıktığımız olmuştur ama adamlar mikrofon kullanıyor oda bi avantaj. Biz 2 kişiyiz 2 ye 2 yakalıyoruz adamları 5 sn içinde adamlar doğuruyo sanki 5 - 6 kişiye kadar çıkıyolar. Tani durum şu 2 sene önce neyse şimdide öle server ama bişey dışında ben 2 sene önce burda oynadığımda tur ve d guildi vardı türk guildi olarak adamlar kendileri sölüyolardı bir kez bile champ kasamadık diye ben bugün kaleye bi baktımda her champın kellesinden ortalama 6 tane var sen düşün gerisini zaten setler artiler takılar vs. hepsi tam durumda tek ihtiyacımız olan şey pwp den biraz anlayan ve güven sarmıcak kişiler. Zaten gerisi gelir ps miş setmiş itemmiş sorun bizde olduğu sürece guild içi paylaşım vardır.

Hard Nightwish

Sorceror

Hard_HL;436391 said:
Pwp lerde sayı eşitliği sağlandığı taktirde vay gavurların haline. Akşam tristan ile ben çıktık pwp ye koskoca guildden ya 2 kişi yada 3 en fazla 4 kişi çıktığımız olmuştur ama adamlar mikrofon kullanıyor oda bi avantaj. Biz 2 kişiyiz 2 ye 2 yakalıyoruz adamları 5 sn içinde adamlar doğuruyo sanki 5 - 6 kişiye kadar çıkıyolar. Tani durum şu 2 sene önce neyse şimdide öle server ama bişey dışında ben 2 sene önce burda oynadığımda tur ve d guildi vardı türk guildi olarak adamlar kendileri sölüyolardı bir kez bile champ kasamadık diye ben bugün kaleye bi baktımda her champın kellesinden ortalama 6 tane var sen düşün gerisini zaten setler artiler takılar vs. hepsi tam durumda tek ihtiyacımız olan şey pwp den biraz anlayan ve güven sarmıcak kişiler. Zaten gerisi gelir ps miş setmiş itemmiş sorun bizde olduğu sürece guild içi paylaşım vardır.
Pardon yanlış acc ile yazmışım lol hiç kullanmıyodum aslında bu acc u ama nasıl olduysa dalgınlık girip yazmışım :D

ardaaltunel3

Sorceror

valla şu aralar zen ve eski barkod elemanları varken biraz zor.. ben barkoddayken mikrofon önemliydi. mikrofonsuz adamı almıyoduk guilde. bu hani onlar başlattı muhabbeti gibiydi.. zenlerden 2-3 kişi gördümmü yardıma gelin derdim çünkü biliyomki onlarda aynısını dicek.. zaten bu 300 pingle 2-3 kişiye durmak zor benim templateimle.. bakalım ya uo ya pek dönesim yok ama bi gaz gelse başlıcam tekrar.. karakterler hazır duruyo stat skill psleri vs itemler hazır ama istek yok :p

tristania

Wanderer

ya sayı eşitliğimiz olsa zen men hikaye.bütün olay sayıca üstün olmalarından kaynaklanıyo.

ServiuS

Sorceror

ardaaltunel3;437238 said:
valla şu aralar zen ve eski barkod elemanları varken biraz zor.. ben barkoddayken mikrofon önemliydi. mikrofonsuz adamı almıyoduk guilde. bu hani onlar başlattı muhabbeti gibiydi.. zenlerden 2-3 kişi gördümmü yardıma gelin derdim çünkü biliyomki onlarda aynısını dicek.. zaten bu 300 pingle 2-3 kişiye durmak zor benim templateimle.. bakalım ya uo ya pek dönesim yok ama bi gaz gelse başlıcam tekrar.. karakterler hazır duruyo stat skill psleri vs itemler hazır ama istek yok :p

Gel,gel sadece pvp yaparsın ben öyle yapıyorum

Hard Nightwish

Sorceror

Pwp siz bi uo düşünülemez tabiki rp de olucak ama kas kas nereye kadar ne için kasıyosun pwp yapmadıktan sonra kasmanın ne anlamı var dimi yani:D

Cimbombom

Sorceror

uzun suren bır surec sonrası yenı yapılanmamız hızla suruyor herkesı menun etmenın ne denlı zor oldugunun farkındayız ve olumlu seyler duyuyoruz guıld memberlerımızdan Herşeyim hazır diyosan hiç durma emeğini tavan arasında tutmak sana ne kazandırır hem kendıne faydan olsun hem baskasına 14/18 yasında bebelerle oynamak zaten sıkıcı ama kafa dengı adamlarla actıon rp vs yapmak bambaska ve ınan biz guild olarak tadına yenı yenı varıyoruz herseyın ne çümbüsler kopuyor bır okadarda yatsınamayacak husranlar olusabılıyor ama zevk alıyoruz Ya basla kendın olarak yada bıze katıl yada sil herseyını düşünmek insanı sıkar

Ben katılmak istiyorum size. Gerçi yıllardır oynamıyorum öğrenmem gereken çok şey var. Oyundaki ismim Mecha beni alabilirseniz aranıza sevinrim

Hard Nightwish

Sorceror

Kısa bir süreliğine guild alımları tarafımdan durdurulmuştur. Sebeplerine gelince guildimize katılmak isteyen memberler önce güvenimizi kazanmak zorundalar vs.

xantier

Sorceror

ben pvm guildi arıyorum ya btün gün golden skull kastım para için :D birde baracoonu çok basıyorlar 120 mf çıkarmalıyım... guildiniz nedir bende katılmak istiorum

genel olarak online olabilen arkdaslari ben sanhim adina guildde gormek isterim :) diye fikrimi beyan edeyim :)

Hard Nightwish

Sorceror

Vay mına koim türk shardlarına benzemeye başladı burası sorgusuz sualsiz hiç bi suçumuz olmamasına rağmen ban yedik bu kadar olur bravo yani. Easyuo bile kullanmayan adamlarız ama nedense illegal program kullanan yabancı uyruklu adamlara bişey olmuyor olan bize oluyor. Şu ana kadar jail bile almadım düşünün yani direk ban bide baba acc lerim ban yiyo kala kala siktiri boktan bs yi bırakmışlar. Bunu yapan adminin ta amına koyayım götü kaşınıyomuş demekki hardı götüne soktu karıştırsın diye :D.

ya cok sacma bencede sonucta ban bu en azindan ilk uyari yapilmali bence iki uc senelik chari bi kere de silmek cidden cok sacma en azinan ilk jail atarsin belirtirsin sucunu sonra ver bani; yanls sa herkez duzelltir sucunu kimse oakdar ugrastigi karakterinin banlanmasini istemez yani... noluyo bu server aq bi anlasak!!

xantier

Sorceror

amına verdiğim serverinde öyle bi piyasa varki en boktan totların fiyatları uçuyo sikecem kasan kasmış 2.5 senedir oynuyom bi bok olamadım daha o da değil en azından türklerle oynarım diodum siktiğim bi türk guildinde adamın biri kesti lootladı güldü bi güzel.

Hard Nightwish

Sorceror

Üzüldüm durumuna vallah burdaki türkleride anlamak zor biraz hangi guildmiş o merak ettim şimdi.