UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Ortak bi TR guildi için

Hard Nightwish

Sorceror
Re: Ortak bi TR guildi için

Haklısın bazen lag oluyo oda bizim yurt dışı çıkışlarından kaynaklanıyo ama biz yinede zoru başarıyoruz.Adamlarda bi ping var kafayı yersin bizde onların yarısı kadar bile yok ama yinede pk kesiyoruz çoğu zaman teke tek benle kapışan adam görmedim teke tek kalan hemen eve kaçıyor adamlara artık özel vuruş yapmaya korkuyorum balde vuruyorum adam etrafımda dönüyo mortal vursam kaçıyo para vuruyorm ardından cift vuruş adam gene topuk bana necro kastırcaklar bu gidişle vallah buna rağmen biz yinede pwp ye çıkıp pk kesiyoruz champ kasıyoruz df kasıyoruz uzun lafın kısası o adamlardaki bağlantı bende olsa alayını tanımam gerçi şimdide kimseden korkmuyorum ya o beni ya ben onu oyun bu ama haklısın lag olunca zevk vermiyo kesen adamda alay edince kızıyo insan ama yapıcak bişey yok. Sende şu athf den çık artık bize transfer edelim seni yeni bi char kas ona aktar itemlerini bizim guildde pk olmak yasaktır ne dersin?

ServiuS

Sorceror

Hard Nightwish;380039 said:
Haklısın bazen lag oluyo oda bizim yurt dışı çıkışlarından kaynaklanıyo ama biz yinede zoru başarıyoruz.Adamlarda bi ping var kafayı yersin bizde onların yarısı kadar bile yok ama yinede pk kesiyoruz çoğu zaman teke tek benle kapışan adam görmedim teke tek kalan hemen eve kaçıyor adamlara artık özel vuruş yapmaya korkuyorum balde vuruyorum adam etrafımda dönüyo mortal vursam kaçıyo para vuruyorm ardından cift vuruş adam gene topuk bana necro kastırcaklar bu gidişle vallah buna rağmen biz yinede pwp ye çıkıp pk kesiyoruz champ kasıyoruz df kasıyoruz uzun lafın kısası o adamlardaki bağlantı bende olsa alayını tanımam gerçi şimdide kimseden korkmuyorum ya o beni ya ben onu oyun bu ama haklısın lag olunca zevk vermiyo kesen adamda alay edince kızıyo insan ama yapıcak bişey yok. Sende şu athf den çık artık bize transfer edelim seni yeni bi char kas ona aktar itemlerini bizim guildde pk olmak yasaktır ne dersin?

Saol teklif için ama yeniden char kasmak beni öldürür heleki demise de skiller gelmio stat gelmio,ayrıca çok uzun zamandır o guilddeyim ama cıkabilirim her an.

Hard Nightwish

Sorceror

ServiuS;380303 said:
Saol teklif için ama yeniden char kasmak beni öldürür heleki demise de skiller gelmio stat gelmio,ayrıca çok uzun zamandır o guilddeyim ama cıkabilirim her an.
Sen zaten mage sin sanırım mage kasmak çok kolay ben 2 günde necro mage charımı tamamladım ps sorunsa ayarlarız e zaten itemlerinde var bence sorun olmaması lazım bağla macroya 2 günde kassın ama yinede karar senin tabi ben sadaca teklifte bulundum.

Ben bu sharda başlamayı düşünüyorum da adam gibi yardım edebilecek bir Türk guildi var mı?İtem,para önemli değil.Mesela tamer kasıcam bana nigthmareyi,dragonu nerden bulacağımı söylemek,nerde kasabileceğimi söyleyeyip gate açmak gibi yardım edicek insanların olduğu guild lazım.(Daha öncededen AoS oynadım ama samurai ve ML oynamadım).

tristania

Wanderer

DarbeliMatkap;381193 said:
Ben bu sharda başlamayı düşünüyorum da adam gibi yardım edebilecek bir Türk guildi var mı?İtem,para önemli değil.Mesela tamer kasıcam bana nigthmareyi,dragonu nerden bulacağımı söylemek,nerde kasabileceğimi söyleyeyip gate açmak gibi yardım edicek insanların olduğu guild lazım.(Daha öncededen AoS oynadım ama samurai ve ML oynamadım).

bütün spawnlar aynı yerde.

tristania

Wanderer

şu pk guildlerinin hiç bi numarası yok ya adamlar sayı üstünlüğünden kesiyor herkesi.teke tek çok iyi pvp yapan pk pek fazla yok.5 kişi daldıktan sonra gelmiş adam bide app diye dalga geçiyor.gösterecem hepsine :D

Hard Nightwish

Sorceror

-O- (Osmanlı) guildi üyelerininde ortaklaşa verdiği bi karar ile değikliğe gitmiştir. Kurallarımız herzamanki gibi aynı asla değişmez. -O- guildi yerine -BOM- (Brothers Of Metal) guildini açtık üyelerimiz yine aynı kişilerden oluşuyor. İlgili kişileri alta yazıyorum.

Hard Nightwish = Guild Master
Tristan = Guild Co-owner
Larue Oronar = Guild Co-Owner

BU shardda herhalde gelmiş geçmiş en iti tr guildi biz olduk diye düşünüyorum. Yaptığımız chapların hesabını tutamadım artık hele elimizdeki kafalarla heralde 5 tane harro kasarız . Bi tek pwp de yalnız kalıyorum yada en fazla 3 kişi çıkıyoruz oda bazen zaten 3 kişi çıktığımızda karşımızda kaç kişinin olduğunun önemi yok. Biz 2 kişi champımızı basmaya gelen zen. guildi üyelerinin alayını kesmişiz önemli olan eve kaçmadan pwp yapmak champ alanında nereye kaçakki böle avlanırlar ava giden avlanır hesabı olur. Neyse biz burdayız herzaman hatırlatmak isterim sadece.

tristania

Wanderer

Dexter-LoM;405644 said:
holly fuck i cant read what they are saying but can you read the dates on those forums shit talk bout bringin back the dead lol
konuşma lan yaraam.forum kukusu seni.it means;it is non of your business.we are just going on writing on this thread,the time isnt important.

Cimbombom

Sorceror

Selam millet biz burda 2,5 senedır bırşeyler yapmaya calısıyoruz. Çok sükür herseyımız (tum artiler) var konu olan lag la ılgılı sunu soleyebılırım,yuruyecek kadar lagta 8/10 saglam pvp yapabılcek kabılıyettekı adamlarla (suan bız 3/4 kişi hazır kıta pvp adamıyız tabı kendını gelıstırmesı ıcın zaman tanıdıgımız super arkadaslarımızda var) ınanın ıstersek hep beraber bu serveri sallayabılırız.

Yapmamız gereken bır arkadasın dedıgı gıbı, beceremedıgımız bırlıgı kurmaktır.Charım sağlam diyen pvpye hazırım dıyen herkezi guildimize beklerız ole adam satmak arkadan ıs cevırmek bızde yok tanısalım sızde dedıgımın dogrulugunu gorebılırsınız.

Turkler olarak tek bır guıltte bır araya gelebılsek muthiş olurdu bu hayal değil, pvpsız bu oyun sıkıyor bunu yasamayanınız yok kendınızı kandırmayın tabı sız sadece crafterla tameler oynamayı sevıyosanız ona dıyebılecegım pek bırsey yok.Ama en azından kendı ınsanınız ıcın bırseyler yapabılırsınız bodcunuz terzınızde bsnızde sıze herzaman gurur verıcek bır guılte hızmet neden etmesın .Özetle emegının karsılıgı bugune değin alamamıs bır arkadasımız olmamıstır.Aynı anda herkese yaranabılmenın zorlugunu bılmeyenınız yoktur ama ıdda edıyorum adaletlıyız. Sanırım biz en iyisiyiz neden dıyen olursa en basit orneklemek gerekırse, oaks harıc tum champlar yapıldı.Kendıne guvenen saglam charını getırenler olmasa bıle Harrowerda yapacagız kısa surede...

En azından sımdıkınden daha fazla zevk almak ıstıyosanız bulundugunuz serverda sıze her zaman heyecan verecek bır guılt var...

Saygılarımla;

Hard Nightwish

Sorceror

Helal olsun sercan. Bizi bilenler genelde pwp için oynuyo sanıyolar peki o düşünceye sahip olan arkadaşlarada burdan sesleniyorum 2 saat emek harcayıp champ kasıp kasılan champı basmaya gelen adamlara alın siz kesin biz beceremiyoruz kastığımız bi champı dahi savunamıyoruz diyosunuz resmen ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Ha unutmadan dip no: Champı warriorumla yada necro mage charımla yada tamerla hangi charla olursa olsun kasarsam hiç gözümü kırpmadan karşı koyarım elimden geldiğince öle bedavaya hediye etmem en azından bunun için mücadele edilmeli bence ben tamerım yada ben mageim nası karşı koyayım deyip kaçmak yada lap diye yatmak bahana değil yeterki sen iste gerisi kendiliğinden gelir zaten.
Saygılarımla....

gorthaur83

Wanderer
yeni adam

selam 4-5 gün oldu bu serverda oynamaya başladı samuray-mace fighter charım var birde bs char. kasmaya başladım yeni, eğer yeni oyunculara kapınız açıksa girmek isterim, teşekkürler

Char ismi Gaded Gorthaur

tristania

Wanderer

Hard Nightwish;419108 said:
Helal olsun sercan. Bizi bilenler genelde pwp için oynuyo sanıyolar peki o düşünceye sahip olan arkadaşlarada burdan sesleniyorum 2 saat emek harcayıp champ kasıp kasılan champı basmaya gelen adamlara alın siz kesin biz beceremiyoruz kastığımız bi champı dahi savunamıyoruz diyosunuz resmen ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Ha unutmadan dip no: Champı warriorumla yada necro mage charımla yada tamerla hangi charla olursa olsun kasarsam hiç gözümü kırpmadan karşı koyarım elimden geldiğince öle bedavaya hediye etmem en azından bunun için mücadele edilmeli bence ben tamerım yada ben mageim nası karşı koyayım deyip kaçmak yada lap diye yatmak bahana değil yeterki sen iste gerisi kendiliğinden gelir zaten.
Saygılarımla....

14 reg alıp eline kitap bi eldiven bi gorget giyip champ kasmaya geldim,champı kesince para alıcam böcekle geldim,atım öldü böcek soktu resle abi diye yalvaran adamlardan çok çektik.birilerinin champını engellemek yerine daha olumlu işler yapan sağlam kişilikli(guildini 2 iteme satmayan,iki yüzlü olmayan,iki guildte birden oynamayan(bi ajan varmış yabancı guildte bizden ama o sorun deil ben diğer yerli guildleri kastediyorum) Türk oyuncularla bu işi başarırız.zaten serverda 1-2 sağlam pk guldi var onlarda sayıca üstün olduğu için sağlam gibi gözüküyor.içlerinde iyi playerlar var ama bizimle baş edebilecek kadar iyi değiller.sayı eşitliği sağlanırsa bizi gören brit i terkeder.önemli olan kendini bu oyuna adayan iyi karakterli playerları bir araya getirmek.tabiki gündüz herkesin işi gücü var ama gece ortalama 3-4 saat takılabilecek,hazıra alışmamış(tabiki herkesin bi ihtiyacı olabilir onlar giderilir ama herşeyimi ver ben sadece oynarım mentalitesi güdenler uzak dursun.çalışmayana,uğraş vermeyene ekmek yok(enazından ben yardım etmem))playerları bekleriz.pvp bilmeyenler olucaktır elbette ama o sorun değil haftada 1-2 kez guild içi pvp antrenmanlarına çıkıp o eksiğimizi gideririz.sizden istenen en önemli şey oyunda olmanız ve PVP ÇARINIZ için olumlu şeylere uğraş vermeniz.have a nice day..

Hard Nightwish

Sorceror
Re: yeni adam

gorthaur83;420780 said:
selam 4-5 gün oldu bu serverda oynamaya başladı samuray-mace fighter charım var birde bs char. kasmaya başladım yeni, eğer yeni oyunculara kapınız açıksa girmek isterim, teşekkürler

Char ismi Gaded Gorthaur
Akşamları saat 8 den sonra online oluyoruz ben yada bizden bi başkası farketmez Bom dan kimi görürsen seninle ilgilenirler.