UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Ortak bi TR guildi için

tristania

Wanderer
Re: Ortak bi TR guildi için

serverda baya Türk toplanmaya başladıda forumu keşfetmediler henüz.onun için bu iş biraz yaş gibi duruyo.

Cimbombom

Sorceror

Cimbombom;418195 said:
Selam millet biz burda 2,5 senedır bırşeyler yapmaya calısıyoruz. Çok sükür herseyımız (tum artiler) var konu olan lag la ılgılı sunu soleyebılırım,yuruyecek kadar lagta 8/10 saglam pvp yapabılcek kabılıyettekı adamlarla (suan bız 3/4 kişi hazır kıta pvp adamıyız tabı kendını gelıstırmesı ıcın zaman tanıdıgımız super arkadaslarımızda var) ınanın ıstersek hep beraber bu serveri sallayabılırız.

Yapmamız gereken bır arkadasın dedıgı gıbı, beceremedıgımız bırlıgı kurmaktır.Charım sağlam diyen pvpye hazırım dıyen herkezi guildimize beklerız ole adam satmak arkadan ıs cevırmek bızde yok tanısalım sızde dedıgımın dogrulugunu gorebılırsınız.

Turkler olarak tek bır guıltte bır araya gelebılsek muthiş olurdu bu hayal değil, pvpsız bu oyun sıkıyor bunu yasamayanınız yok kendınızı kandırmayın tabı sız sadece crafterla tameler oynamayı sevıyosanız ona dıyebılecegım pek bırsey yok.Ama en azından kendı ınsanınız ıcın bırseyler yapabılırsınız bodcunuz terzınızde bsnızde sıze herzaman gurur verıcek bır guılte hızmet neden etmesın .Özetle emegının karsılıgı bugune değin alamamıs bır arkadasımız olmamıstır.Aynı anda herkese yaranabılmenın zorlugunu bılmeyenınız yoktur ama ıdda edıyorum adaletlıyız. Sanırım biz en iyisiyiz neden dıyen olursa en basit orneklemek gerekırse, oaks harıc tum champlar yapıldı.Kendıne guvenen saglam charını getırenler olmasa bıle Harrowerda yapacagız kısa surede...

En azından sımdıkınden daha fazla zevk almak ıstıyosanız bulundugunuz serverda sıze her zaman heyecan verecek bır guılt var...

Saygılarımla;
al sana guzel post

Istanbul UO

Wanderer

İstanbul UO olarak sizlere daha önceden belirtildiği gibi sözleşme/faturamızı sunucu açılışından bir hafta önceden sizlerle paylaşmaktan, sözlerimizi yerine getirmekten oldukça kıvanç duyuyoruz.Daha önce bir yıllık mı altı aylık mı alacağız şeklinde ama en kötü ihtimalle altı aylık bir ödemenin yapılacağını belirtmiştik.Bir yıllık olması ile altı aylık olması arasında aylık ödeyeceğimiz tutarlar çok farklı olmadığı için altı aylık olmasını kararlaştırdık ve sonuçta bu şekilde anlaştık.6 aylık sunucu barındırma (co-location) hizmeti peşin olarak ödenmiştir.

Bu işlem karşılığında aldığımız fatura :
Faturayı görmek için tıklayınız

Sunucu Makinası Bilgileri :
Intel C2DUO E8400 3.0Ghz
4GB DDR2 RAM
320 GB HDD
Bağlantı : 10Mbit

Sunucu makinası bize aittir.

Değerli İstanbul UO Halkı,

İstanbul UO hizmete girmiştir.

Sunucu IP: 88.255.182.145

Port: 2593

ServiuS

Sorceror

Bu ne lan şimdi ehehe..adamlar sunucu reklamı yapıo ama sunucuları çalışmıyor al işte türk zihniyetinde bi uo server ı daha

tristania

Wanderer

lol 12 yaşında küçücük bebelerden küfür mü yicem Türk serverında oynayıp.Türk serverlarının modası geçti hiçbirine güvenilmez artık 1-2 aya kalmaz edit başlar o serverda.babalar gibi 2 yıllık carımı bırakıp hiç gidesim yok walla.

tristania

Wanderer

artı şunuda ekliim Türkler buraya Türkiyede shard olmadıı için gelmiyo.güvenilir ve 12 senedir açık olduğu için geliyo.

gorthaur83

Wanderer

Istanbul UO;426583 said:
İstanbul UO olarak sizlere daha önceden belirtildiği gibi sözleşme/faturamızı sunucu açılışından bir hafta önceden sizlerle paylaşmaktan, sözlerimizi yerine getirmekten oldukça kıvanç duyuyoruz.Daha önce bir yıllık mı altı aylık mı alacağız şeklinde ama en kötü ihtimalle altı aylık bir ödemenin yapılacağını belirtmiştik.Bir yıllık olması ile altı aylık olması arasında aylık ödeyeceğimiz tutarlar çok farklı olmadığı için altı aylık olmasını kararlaştırdık ve sonuçta bu şekilde anlaştık.6 aylık sunucu barındırma (co-location) hizmeti peşin olarak ödenmiştir.

Bu işlem karşılığında aldığımız fatura :
Faturayı görmek için tıklayınız

Sunucu Makinası Bilgileri :
Intel C2DUO E8400 3.0Ghz
4GB DDR2 RAM
320 GB HDD
Bağlantı : 10Mbit

Sunucu makinası bize aittir.

Değerli İstanbul UO Halkı,

İstanbul UO hizmete girmiştir.

Sunucu IP: 88.255.182.145

Port: 2593

o fatura ne ya lol

Hard Nightwish

Sorceror

Aslında türk shardında oynamayı bende çok isterim. Ama bu oyunun kapasitesi türk shardlarında 12 - 13 yaşlarına kadar düştüğü için oynanmıyor. Bizde bir zihniyet var anlamıyorum doğrusu konu adam karalama olduğu zaman üstümüze yok yok o öle yok bu böle yok o bana böle yaptı v.s geçelim bunları çoluk çocuk muhabbetleri bunlar. Gelelim en can alıcı noktaya; edit. Serverın adminlerinden biri yada bir kaçı dayanamıyor sanki kuyruğuna basılmış gibi hemen edit yapıyor ya yakın bi arkadaşına yada kendi charına. Evet bu gerçeği herkez biliyor her türk shardında adminlerin charları vardır bunları yaşadık ve gördük. Örnek veririm adamlara bedava harrower hediye edilmişti xxxx bi shardda ismini sölemicem herkez biliyor çünkü bunun gibi birçok olay yaz yaz bitmez. Hele adminlerin kendilerini tanrı gibi görüp playerlarla konuşma tarzlarına ne demeli tabi siz diceksiniz şimdi biz farklıyız. İnanın bu lafı her yeni server açan sölüyor. Ben son bişey daha ekliyim biz o shardda kasmaya başlarsak eğer iki hafta sonra adımız edite çıkar çünkü bu zaman içerisinde harrower dahil tüm champlar kasılmış olup barbed runik kitten yapılmış bir set mükemmel bir silah kalkan, artiler tamamlanmış olur. 8 yıldan fazladır oynuyorum bu oyunu ben bunları yaşamaktan bıktığım için bu shardda oynuyorum 800 küsür günlük bi charım var hangi türk shardı bu kadar zaman açık kalmış?

tristania

Wanderer

ooof of abi ne olucak bu Beşiktaşın hali a.q ya.ulan dandik bi takıma bile zorla 2 gol attık.benimde 140 luck eldiveni vermedi hala gavurlar kafayı yicem 6 tane item teklif ettim takasta kimsede tık yok.

Cimbombom

Sorceror

beyler buraya laf olsun dıye yazmayın Türkler artıysa ozaman bır araya gelebılmenın yollarını arayıp zihin açalım nedersiniz içraat yapalım laf ebeliği değil ama ben duvara yazıyorum bılıyorum:D

tristania

Wanderer

Cimbombom;434509 said:
beyler buraya laf olsun dıye yazmayın Türkler artıysa ozaman bır araya gelebılmenın yollarını arayıp zihin açalım nedersiniz içraat yapalım laf ebeliği değil ama ben duvara yazıyorum bılıyorum:D

beşiktaş 90. dk da attı üç iki oldu.of federasyon bizm arkamızda bu sene kimse beklemesin.sercan nabacan Türklerle bi araya gelip biz kendimize yeteriz.çok Türk gördük bu shardta kendine bile hayrı olmayan...onlarla zaman harcamaktan ileri adım atamadık üstüne bide küfür yedik. bıktım artık.iki futbol muhabbeti yapacaz burda post enüste lütfen.Şampiyon Beşiktaş.Beşiktaş ULAN!!! :D

Hard Nightwish

Sorceror

Olan yine bizim war axe aoldu gitti gül gibi ss30 undead slayer war axe amına koyayım böle işin bunca yıllık uo hayatımda kendi charlarımda ilk defa bug la karşılaştım ama ben o gavurların taa mına koycam gank mış ben onları gunk yapçam :D. Adamlar benle alışveriş bile yapmıyo be naptıysam artık onlara lucklı item ararım satmazlar bileklik ararım satmazlar silah ararım satmazlar ben item satarım almazlar götlerine girsin serverda ne kadar item varsa :D...