UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Ortak bi TR guildi için

alite-demise

Wanderer
Ortak bi TR guildi için

Böyle parça parça guildler olmuyo. Champ kasılmıyo. Toplu bir guild yapıp champlarda beraber kasalım, beraber parti yapalım. Bu guild için ortak karar alalım diyorum ben. Herkes düşüncesini yazsın buraya.
-Sorunlar
-İstekler
falan.

livingman

Wanderer
Re: Ortak bi TR guildi için

alite said:
Böyle parça parça guildler olmuyo. Champ kasılmıyo. Toplu bir guild yapıp champlarda beraber kasalım, beraber parti yapalım. Bu guild için ortak karar alalım diyorum ben. Herkes düşüncesini yazsın buraya.
-Sorunlar
-İstekler
falan.

Su an 3 tane guild var sanırım shardda türklerin olduğu
[-D-] (Dead Man Walking)
TUR (Guild of Turks)
ve adını hatırlayamadığım bi tane daha....

Ben yaklaşık 9 aydır bu sharddayım...[-D-] guildını kurduk daha 2 hafta önce falan.Herkesi çok birleştirmeye çalıştım ama millet tutturmuş ta illa guildın isminde Türk kelimesi geçsin de geçsin.Ne olacak Türk kelimesi geçince oyunda prim mi yapacaz? Ünlü mü olacaz.Altı üstü oyun işte.En güzel örneği çinliler ve bulgarlardır bunun oyunda.R.W çinlilerin guildı FoA da bulgarların ve shardın en ünlü guildları bunlar.Nerede ülkelerini simgeleyen isimler? Herkes biliyo ama onların bulgar ve çinli olduklarını....iyi oynuyolar,iyi organize oluyolar...helal ossun diyom.

Önemli olan iyi oyuncuların olması ve iyi bi guild olmak.Bunu sen kendin de söylüyosun zaten ayrı ayrı ne champ yapılıyo ne bi şey doğru düzgün...

eğer katılmak istiyosan [-D-] guildının kapısı açık...

Yoo

Sorceror

Demekki hic bir yerde birlik olmaycaz, ne hayatta, ne oyunda :)
Su an benim char larim.. ByZ ve TaR dalar. Gayet iyi geciyor.
ByZ takiminda webmaster ve admin oldum. Site yapimiyla ugrasiyom.

Ne kadar turk varki su an oynayan?

Lavukprenses

Wanderer

Şu an -D- guildı var Gm i benim.117 üyesi var ama online olan player 5 i geçmiyo en fazla.Gelen geri gidiyor, 2 senedir bu sharddayım bir kere de toplayıp insanları champ yapamadım daha ne diyeyim ki.Kimi skill kasma bahanesinde kimi başka bi dertte.Ondan sora ağlıyoruz işte ps diye.Bazı insanlar ayrılıp başka guild kuruyor sanki champ yapabileceklermiş gibi...

Sonuç olarak hiç bir yerde birlik olamıyoruz biz Türkler.Bravo bize.

Yoo

Sorceror

Ayni seyleri soyluyoruz...

Su an gunluk champ ve PVM eventleri yapiyoruz ByZ'de... 15-20 kisi online ve ciddi yardimlasma var. Bu sekilde bir turk guild'i olsa cok iyi olurdu sanirim.

Bu sira : Usta isimli char benim :) [-D-] deydim... su an 'usta' baska bir yerde

Yoo;216582 said:
Ayni seyleri soyluyoruz...

Su an gunluk champ ve PVM eventleri yapiyoruz ByZ'de... 15-20 kisi online ve ciddi yardimlasma var. Bu sekilde bir turk guild'i olsa cok iyi olurdu sanirim.

Bu sira : Usta isimli char benim :) [-D-] deydim... su an 'usta' baska bir yerde

Bari benim bi çarı ByZ e aldır da sıkılıyorum ya.Ne ekşın var ne bi şey :)

bu arada lavukprensesle aynı kişiyim ben.

ServiuS

Sorceror

Yoo;216569 said:
Demekki hic bir yerde birlik olmaycaz, ne hayatta, ne oyunda :)
Su an benim char larim.. ByZ ve TaR dalar. Gayet iyi geciyor.
ByZ takiminda webmaster ve admin oldum. Site yapimiyla ugrasiyom.

Ne kadar turk varki su an oynayan?

TaR daki charının adı ne?

Celestia_tr

Wanderer

Halen bu tip konuda bir istek veya arzu varmı öğrenmek istiyorum..
Varsa 10 kişi bile bişiyler yapılabilir..

İyi Oyunlar..

Hard Nightwish

Sorceror

Arkadaşlar -D- guildinin masterı Onurda bilir yaklaşık 2 senedir -O- guildi var ben askere gittim geldim pek bişey yapamadık şu an 7 kişilik bir üye sayımız var. Askerden geldim 2 ay oldu şu geçtiğimiz son 3 hafta içinde 4 tane champ kastık sadece bizim guildimiz yoktu tr guildi ile ortaklaşa kastık konuyla ilgilenen arkadaşları bekliyoruz. Aslında sağlam 10 kişi olsa herşey yapılır guilde yabancı adamda almak istemiyorum herkez türk olsun istiyorum.

ulasbul

Wanderer

Beni de sayın. Char adı Mule. GM tamer/mage. İllaki champ yapmak da gerekmez toplanıp 2-3 kişi bi dungeon'a girsek o da yeter.

ulasbul

Wanderer

Haftaiçi herhangi bir akşam buluşabiliriz. Ben hergün 2-4 saat arası giriyorum oyuna.