UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Would you like to join us? [BoM] Bize Katılmak İster misiniz?

Status
Not open for further replies.

Syah

Sorceror
Re: Would you like to join us? [BoM] Bize Katılmak İster misiniz?

adamı göt etmeye bıktım adam göt olmaktan bıkmadı hala kaşınıyor yaw...:(

Hard Nightwish

Sorceror

Yaw salla be yeter sıkıldım artık avalonda falan vardı böle forum kavgaları çoluk çocuk post kasardı hatırladın dimi bunlarda onlar gibi işte ben artık siklemiyorum ne yazarlarsa yazsınlar geneli yalan nede olsa kendileri bişey kanıtlayamadılarya paso bol keseden atıp atıp konuştular bilmedikleri konular hakkında salladılar salladılar sonra konuları farklı yerlere çektiler of of başım ağrıdı resmen ama sen sabırla bekle ben gabriel ile bu göktuğu msn de konferansa alıcam hani demiştiya göktuğ gans bunlara en iyi guild sizsiniz :D diye bakalım ne kadar gerçeklik payı var ki tahmin ediyorum göktuğ cvp vermicek orda arkasında durmayacak yalan söyledi çünkü onun haricinde bidaha cvp falanda yazmam bunlara yeter ya çok götü yiyen adam gelir brite pvp yapar 1 aydır britte göremedim barcode pvp ye çıkıyoda bunlar yok abi zaten bunlar çıkarsa guild ile çıkarlar öle kendileri çıkamazlar sıkmaz çünkü.

Hard Nightwish

Sorceror

Esqarrouth;783179 said:
Sadece düşmanınız iyisiniz diyorsa o zaman gerçekten iyisinizdir.
Biz bu onura her hangi setimiz, skillimiz olmadığı zamanlarda kavuştuk. Hemde sizin ally guildin liderlerinin sözleriyle. Geriye ne deseniz boş..
İşte gans burda devreye giriyo sonuçta biz d.c lerle allyiz senin setsiz olduğun dönemlerdede bu adam d.c lerin masterıydı sen bunu dahi bilmiyosan söylediğinin yalan olduğu gayet açık :D ama yinede kanıtlayacam ben bunu.

Esqarrouth

Wanderer

hmm evet d.c. ve gans allynizde, liderden bahsedince aklınıza gans gelceğini hiç sanmamıştım. etenityden bahsetmiştim ben ama, daha çok galder, vlado birazda howl..

Hard Nightwish

Sorceror

Esqarrouth;784329 said:
hmm evet d.c. ve gans allynizde, liderden bahsedince aklınıza gans gelceğini hiç sanmamıştım. etenityden bahsetmiştim ben ama, daha çok galder, vlado birazda howl..
Konuştukça batıyosun farkındamısın setsiz skilsiz demişsin eternty daha dün kuruldu sizin setsiz skilsiz olduğunuz dönemlerde d.c. vardı ayrıca ben eternty ile ally değilim d.c. lerle allyim. D.c. üyeleride o guildde olduğu için dalmıyoruz birbirimize ama galdere her yerde dalarım 8-10 tane birebirde kestiğim sslerim var elimde istersen msnden yollıyım:D hemde öle sizin gibi 10 kişi değil 1vs1 de. Neyse konu bu değil. Ama hiç güleceğim yoktu bu setsiz skilsiz dönemlerinizde eternty diyosunya vallah helal olsun daha dün kurulmuş guildi yaptın 1 senelik yada kıvırcak yer bulamadın oraya kıvırdın işi :D.

Syah

Sorceror

Hard Nightwish;784446 said:
Konuştukça batıyosun farkındamısın setsiz skilsiz demişsin eternty daha dün kuruldu sizin setsiz skilsiz olduğunuz dönemlerde d.c. vardı ayrıca ben eternty ile ally değilim d.c. lerle allyim. D.c. üyeleride o guildde olduğu için dalmıyoruz birbirimize ama galdere her yerde dalarım 8-10 tane birebirde kestiğim sslerim var elimde istersen msnden yollıyım:D hemde öle sizin gibi 10 kişi değil 1vs1 de. Neyse konu bu değil. Ama hiç güleceğim yoktu bu setsiz skilsiz dönemlerinizde eternty diyosunya vallah helal olsun daha dün kurulmuş guildi yaptın 1 senelik yada kıvırcak yer bulamadın oraya kıvırdın işi :D.
adamın amı götü dağıldı ne dediğini bilmio hala kaale alıosun erdal.bırak eternity 1 senelik diosa 1 seneliktir :D
doktor beynini çok zorlamayın dedi.

Silmarwen

Sorceror

Hard Nightwish;784446 said:

Eternityle ally değilsin derken? Bir arıza çıktığında başımı az ağrıtmıyosunuz ama bundan sonra bu postu hatırlatırım.

Hard Nightwish

Sorceror

Silmarwen;784458 said:
Eternityle ally değilsin derken? Bir arıza çıktığında başımı az ağrıtmıyosunuz ama bundan sonra bu postu hatırlatırım.
Arıza bizden kaynaklanmıyo mesela balin olayı oldu bi ara ben eternty den kimseye dalmadım bu güne kadar benim şuan guildimde bulunanlarda öyle ama galder hariç.

Rhall

Sorceror

Aman eternity ile arayi bozmayin. Bu sefer luna degil, new heavendan cikamassiniz.

Hard Nightwish

Sorceror

Off tamam ya nereye taşıdınız olayı nasıl isterseniz o şekilde düşünmekte serbesttiniz dahada post falan atmam bu konu hakkında.

mistara

Sorceror

Rhall;784475 said:
Aman eternity ile arayi bozmayin. Bu sefer luna degil, new heavendan cikamassiniz.

bu kim lan?

Esqarrouth

Wanderer

ya kaç yaşında adamlarsınız kafanız hiçmi basmıyor anlamıyorum, sizde çok iyi biliyorsunuz ki eternity nin asıl adamları 3 ayda 1 guild adı değiştiriyor. ben şu anki allynizin liderlerinden bahsediyorum. onlar yenimi başladı oyuna? ha? sanmıyorum.. neyse, 1v1, 2v2, 3v3, vs vs varmısınız hala cevap bekliyorum?

Syah

Sorceror

foruma bi rahatlama geldi sanki dimi arkadaşlar?

Xeneize

Sorceror

Ganja_soul;785078 said:
join this noob guild and fail like them
or join chinesse guild like me and dont understand nothing lol

lol

Cimbombom

Sorceror

Originally Posted by Ganja_soul
join this noob guild or fail like them
or join chinesse guild like me and dont understand nothing lol

if u dont understand nothing why u write here
pathetic

Blacula

Knight

Ganja_soul;785078 said:
join this noob guild and fail like them

hard wish

1 vs 1 arena 7x standard potion ? douche bag
He doesn't afraid of anything o_O

Status
Not open for further replies.