UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Would you like to join us? [BoM] Bize Katılmak İster misiniz?

Status
Not open for further replies.

Syah

Sorceror
Re: Would you like to join us? [BoM] Bize Katılmak İster misiniz?

arkadaşlar göt2 ların guilde item satışı yapmayın lütfen.saygılar...

Nessa

Squire

ulan şerefsiz

türk türke sizin yaptığınızı yapar mı

dün yabancılarla bizim champimizi basdınız

allah belanızı versin

türk türke bunu yapar mı ulan şerefsizler

sizin türklükle alakanız falan yok

itemini de al götüne sok

senden item mi isteyen oldu şerefsiz

yaptığınız her kötülüğün karşılığını alacaksınız

merak etmeyin

.

Hard Nightwish

Sorceror

1. Sizin champınız bom guildi bastı yabancılar değil.
2. Siz kesildikten sonra arkacılarınızı çağırdınız yani barcode geldi daha kendinizi savunamıyosunuz.
3. Siz çağırdınız ama biz çağırmadık dungeondan çıkınca xanax ve fandul zaten kapıdaydı bizi reslediler.
4. Son olarakta sadece ben geldim bom olarak ve 3 eternty üyesi alayınızı kestik.
5. Çok fazla konuşma aklını alırım senin.
Not: Nası kestik ama :D

Hard Nightwish

Sorceror

Nessa kimsin nesin tanımam etmem charının adı ne daha onu bilmem imzalarına yazın görelim tabi bu biraz cesaret ister. Ayrıca arkadaşım burası türk shardı forumu değil boşuna ağlama. İlk biz başlatmadık sizin guild liderinize sor yada yasinin sana yolladığı linklere bak. Pvp pvp diyonuzda dün gece muhabbeti oldu britte hani bu lunada hiç durmayan hep britte takılan adamlar nerde diye sordular bana son 1 aydır biz kendilerini göremedikte o yüzden siz biliyonuzmu diye sordular bana. Hala da pvp de görüşürüz diyosunuz. En app adamlar bile oraya çıkıyo sonuçta amaç kesmek kesilmek değil oyun oynamak eğlenmek sizde oda yok ekip hep aynı barcode ekibi bile, doppel, individual, disco daha dün app di halada öle, bide bi warrior var adını unuttum onlar çıkıyo hiç sizi göremiyorum. Ayrıca bu bi oyun bu kadar büyütme şeref yada onur oyunda kesilmekle kesmekle ölçülmez ettiğin laflar 11 yaşında çocuk lafları ha pardon senin yaşın 11 se ok o zaman decek bişey yok saygılar.

Rhall

Sorceror

Seydur nedur aynen dedugun gibidur zate oyle olmassa olmaz.

Syah

Sorceror

zırlamayın lan forumda.

Esqarrouth

Wanderer

[BOM] the Lame Guild
>>> WE ARE THE BESSST PVPERS <<<
200 DİRECT GUARD DAMAGE FTW!
........................................................................................

Attachments

• erdal.jpg
    erdal.jpg
    178 KB · Views: 16
  • erdal2.jpg
    erdal2.jpg
    184.2 KB · Views: 16

Esqarrouth

Wanderer

Before applying:
1.Make sure you have a blue character (not red, not grey, not factioned, BLUE!)
2.Make sure you are suited up, with a bad suit you might not likely survive until our hero "the guard" shows up
3.Make sure all of your macros in razor starts and ends with

Assistant.Macros.SpeechAction|0|52|3|TRK|7|64|7|21|193|102|25|144|GUARDS PLEASE HELP ME!

example:
Assistant.Macros.SpeechAction|0|52|3|TRK|7|64|7|21|193|102|25|144|GUARDS PLEASE HELP ME!
Assistant.Macros.ExtCastSpellAction|17|4294967295
Assistant.Macros.HotKeyAction|1059|

Syah

Sorceror

kendi champını bile koruyamayan aciz insanın yazdıklarına bak hele. =)

Rhall

Sorceror

Clea;786880 said:
kendi champını bile koruyamayan aciz insanın yazdıklarına bak hele. =)

3 tamerin kastigi champ i basmak da buyuk marifet ister. :) hadi bastin, basari 3 tameri kesmek mi? eliniz bos dondunuz geri.:D son 3 kirmizi kala semidar mi basilir extra lol bunada. tabii zamanla ogreneceksiniz bunlari. maksat biseler ispatlamaksa onuda dogru yapin da gulunc duruma dusurmeyin kendinizi.

Syah

Sorceror

Rhall;786884 said:
3 tamerin kastigi champ i basmak da buyuk marifet ister. :) hadi bastin, basari 3 tameri kesmek mi? eliniz bos dondunuz geri.:D son 3 kirmizi kala semidar mi basilir extra lol bunada. tabii zamanla ogreneceksiniz bunlari. maksat biseler ispatlamaksa onuda dogru yapin da gulunc duruma dusurmeyin kendinizi.
lunada sopayı yiyincede gülersin böyle =)

Rhall

Sorceror

tuh be tutturamadin pablo biraz daha yaratici biseyler yaz.

Hard Nightwish

Sorceror

Yeter ya yazıp yazıp kirlettiniz burayı bu nedir ya banane kardeşim sende tamerla kasma champını çokta umrumda sanki amaç ps almak champ kesmek değildi sizin champınızı dağıtmaktı hepsi bu yoksa ben bekleyip semidar çıkıncada basardım bu sefer hepten ağlardınız. Ayrıca göktuğ öle ss almakla olmuyo bu iş ulan kim tek dalmışta gz ye kaçıp guards yazmışım bana bunun sslerini al o zaman ağzımı açmacam sana a.q yerinde lunada app charlarınızla beni gözetliyonuz çok cesaretiniz varsa o charların altlarına titlelerine isim yazarsınız siktimi yerinde beni gözetmek için fake acc lerle lunada bekleyen salak. Susuyorum susuyorum ağzımı bozdun iyice evet benim klavyemde a tuşunda guards yazısı kayıtlı senin guildinden kim dalmışta ben gz ye kaçıp guards yazmışım bunu kanıtla bana a.q çok iyiseniz gönderim şimdi amk guildine savaş teklifi kabul et götün yiyosa. İşiniz gücünüz yok beni takip ediyonuz bütün gün yapmışken bide easyuo da bi script yapta peşime hide bi adam tak izlesin beni nede olsa sen bu işlerde uzmansın. Kafan basmıyo pvp lere zavallı bob kesilmedin diye teke tek pvp de samet bana dalıyo ben gz ye kaçınca siz erkek oluyosunuz 2 vs1 kalıyorum çünkü sonra samet yatınca laf yapıyo bana sende öylesin işte anca bu kadar daha fazlası değil laf çok icraat yok.

Hard Nightwish

Sorceror

Bişey daha bidaha bidaha bu başlık altına ingilizce bişeyler yazıp kendini yabancılara forumda kanıtlamaya çalışan salak gerçi senin ne mal olduğunu adminlerde biliyo sik için banlamadılar seni forumdan. Forum kuralları başka bir dille açılan başlığa farklı dille yanıt verirsen bu ban gerektirir ayrıca senin yazdıkların tamamen saldırı amaçlı tekrarında admine pm atıcam haberin olsun. Şimdi siktir git bu başlıktan ben sizin başlığınıza senin yazdığının onda birini yazmadım a.q sen ne sikime yazıyon defol.

Rhall

Sorceror

Allah allah. ne lafi yapmisim ben sana, ne bekliyordun 10 gunluk charla pvp yapmami? Heleki orada sana dalicam tabiki, olunce siktimin yancilari diye bagiran sizsiniz. Kasmayin bu kadar oyun bu gencler. 1 sayfalik yaziyi 3 noktayla yazabilmekte buyuk basari, onada ayri bir lol.

Hard Nightwish

Sorceror

Rhall;786894 said:
Allah allah. ne lafi yapmisim ben sana, ne bekliyordun 10 gunluk charla pvp yapmami? Heleki orada sana dalicam tabiki, olunce siktimin yancilari diye bagiran sizsiniz. Kasmayin bu kadar oyun bu gencler. 1 sayfalik yaziyi 3 noktayla yazabilmekde buyuk basari, onada ayri bir lol.
uhauhauha bu kadarda sallanmazki ölünce ben yazmışım siktimi yancıları diye lol. Onu düzel istersen ölen sendin ben değil evet ben yazdım onu hatta fire dungeonda da yazdım cucumberi kestiğimde . Baktın bob bi sik yiyemiyo 1e1 de dalayımda yancılık yapayım sonra bizi korumazlar göt ayağına daldın bende gz ye kaçıp guardsı indirdim kafana. Bu kadarda yalan konuşulmazki. Yasin şaka değil abi yalan yalan küllüm yalan :D

Status
Not open for further replies.