UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Would you like to join us? [BoM] Bize Katılmak İster misiniz?

Status
Not open for further replies.

Syah

Sorceror
Re: Would you like to join us? [BoM] Bize Katılmak İster misiniz?

biri banamı seslendi :D

Syah

Sorceror

[BoM] active players:

Char Names ---------- Forum Accounts

Hard Nightwish---------- Hard Nightwish
Lightning Thief------------- Cimbombom
B.Clinkz------------------ bone.fletcher
ThE.NaMeLeSs----------------- mistara
Black Hawk ---------------------------
Jr.Funky ------------------------------
Symbelmyne---------------------- Clea

we are waiting for good pvpers...
iyi pvp cileri aramızda görmek istiyoruz...

not:guildte olup ismi yazılmayan varsa p.m atsın bana

Syah

Sorceror

Throrfiriand;782085 said:
dostum boş mesajlarla doldurmayalım şu başlığı lütfen rica ediyorum.

Esqarrouth

Wanderer

Clea;782074 said:
iyi pvp cileri aramızda görmek istiyoruz...
dışarıda iyi pvpci yok yasincim :p
ha olsada gelcekleri yerde belli ;)

bu arada Symbelmyne ne? nickmi değiştin? eskisi daha güzeldi :(

Syah

Sorceror

Esqarrouth;782111 said:
dışarıda iyi pvpci yok yasincim :p
ha olsada gelcekleri yerde belli ;)

bu arada Symbelmyne ne? nickmi değiştin? eskisi daha güzeldi :(
-seninde bayramın kutlu olsun göktuğ =)
-en başındanda belirttiğim gibi sadece pvp değil karakterinede bakıyoruz o yüzden her gelen giremez kapıdan içeri.sizin gibi adam kapma yarışı içinde değiliz Türk görünce saldırmayın alın sizin olsun :D :D yabncı olsun düzgün olsun bizim olsun çöplüğe gerek yok :D:) grup pvp sinde teke tek olabilecek sayıyı sağlasak yeter.teke tek te %90 ından korkmam bu serverın!!!
-Symbelmyne e gelince clea nın ismini değiştirdim.Tristania nın çok sevdiğim bir müziği olduğu içinkoydum ve bidaha değiştirmicem.
-Biz Türklerin kendi içinde rekabet ortamı yaratması pek hoşuma gitmiyo haberiniz olsun.rekabet isteyene herzaman varım ama bunlar Türkler olmazsa daha bi hoşuma giderdi :(
-kisstim :p

Esqarrouth

Wanderer

Clea;782115 said:
-seninde bayramın kutlu olsun göktuğ =)
-en başındanda belirttiğim gibi sadece pvp değil karakterinede bakıyoruz o yüzden her gelen giremez kapıdan içeri.sizin gibi adam kapma yarışı içinde değiliz Türk görünce saldırmayın alın sizin olsun :D :D yabncı olsun düzgün olsun bizim olsun çöplüğe gerek yok :D:) grup pvp sinde teke tek olabilecek sayıyı sağlasak yeter.teke tek te %90 ından korkmam bu serverın!!!
-Symbelmyne e gelince clea nın ismini değiştirdim.Tristania nın çok sevdiğim bir müziği olduğu içinkoydum ve bidaha değiştirmicem.
-Biz Türklerin kendi içinde rekabet ortamı yaratması pek hoşuma gitmiyo haberiniz olsun.rekabet isteyene herzaman varım ama bunlar Türkler olmazsa daha bi hoşuma giderdi :(
-kisstim :p
-eyw burda oynıyan tüm Türklerin bayramı kutlu olsun
-hem pvp hem karakter arıyorsanız eleman bulamıyacağınız gibi eleman çıkarmanız bile gerekebilir :p
-valla benimde hoşuma gitmiyor ama 5 kişi gangleyip sonra "ULAA BU GOK DİİLMİYDİ, BAK ŞUNA BAYA ŞEKİL OLMUŞ AMA İÇİ BOŞ" diyip ondan sonrada pvp tekliflerini reddeden tipler olduğu sürece rekabet zorunlu olarak olcak :(
-sie gay :p

Hard Nightwish

Sorceror

Esqarrouth;782118 said:
-eyw burda oynıyan tüm Türklerin bayramı kutlu olsun
-hem pvp hem karakter arıyorsanız eleman bulamıyacağınız gibi eleman çıkarmanız bile gerekebilir :p
-valla benimde hoşuma gitmiyor ama 5 kişi gangleyip sonra "ULAA BU GOK DİİLMİYDİ, BAK ŞUNA BAYA ŞEKİL OLMUŞ AMA İÇİ BOŞ" diyip ondan sonrada pvp tekliflerini reddeden tipler olduğu sürece rekabet zorunlu olarak olcak :(
-sie gay :p
Herkezin bayramı kutlu olsun. Seni orda 5 kişi kesmedi bende vardım :D ayrıca grup pvp siydi bu çok normal o lafı sana söyleyenide biliyorum hoş değil tabi pvp teklifinide ben görmedim açıkçası görseydim ben direk cvp veririm bu serverde herkezle pvp yaparım. Rekabet tabiki güzel yalnız ben bişey sormak istiyorum siz bizim hangi champımızda d.c lerden birini yada eternty den birini gördünüz? yapmayın arkadaşlar başka guildler arasına saklanmayın kendiniz bişeyler yapın lütfen biz türklere böle şeyler yakışmaz. Neyse konu farklı yere uzadı herkezi öpüyorum haaaayıııırrrr lı ramazanlar :D

Cimbombom

Sorceror

bizim değistirmediğimiz bir duruşumuz var ve belki bu kimilerinin hoşuna gitmiyor olsun herkeze saygı duymak gerekir yorum yapmadan önce.herkezin farklı beklentileri olabiliyor ve biz bunların farkındayız kimin nerde ne yaptığı ortada bakış açısı bu değişmez

Throrfiriand

Wanderer

Hard Nightwish;782122 said:
Herkezin bayramı kutlu olsun. Seni orda 5 kişi kesmedi bende vardım :D ayrıca grup pvp siydi bu çok normal o lafı sana söyleyenide biliyorum hoş değil tabi pvp teklifinide ben görmedim açıkçası görseydim ben direk cvp veririm bu serverde herkezle pvp yaparım. Rekabet tabiki güzel yalnız ben bişey sormak istiyorum siz bizim hangi champımızda d.c lerden birini yada eternty den birini gördünüz? yapmayın arkadaşlar başka guildler arasına saklanmayın kendiniz bişeyler yapın lütfen biz türklere böle şeyler yakışmaz. Neyse konu farklı yere uzadı herkezi öpüyorum haaaayıııırrrr lı ramazanlar :D

- " yapmayın arkadaşlar başka guildler arasına saklanmayın kendiniz bişeyler yapın lütfen biz türklere böle şeyler yakışmaz. " --Eternity brite gelmeden Lunadan çıkamayan biz değiliz.

-"z bizim hangi champımızda d.c lerden birini yada eternty den birini gördünüz?" --- siz champ mı kasıyorsunuz ? :eek:

-Grup pvp sinde yatınca " Lan sen ne zaman adam oldunda bana dalıyorsun ? " demen çok çocukca bir davranıştı...

-" kendiniz bişeyler yapın lütfen .. " ---- yapıyoruz merak etme .1v1 de çok şeyler yaptık :cool:

Syah

Sorceror

ciğerlerim uzatmayın tamam...

Cimbombom

Sorceror

Aslında cvp verip vermemek için baya düşündüm .Bir kaç sorum olucak cvp hakkınız sizde saklı. Şimdi burda bir arkadasım guıldımızle ilgili birşeyler yazmıs laf atmada yok ortada kimseye. Buraya sacma sapan seyler yazmanın ne geregı var?.Artı bu bizim kendimizde kronikleşmiş Türk olmakla alakalı bir durum sanki bizden başkası okuyorda anlıyor.Hayır size yönelik bir söz yada tutumda yokken bu ne kuyruk acısımıdır nedir kime ne yapmışız biz bukadar o derece gercekten ünlümüyüz.İşinize bakın lütfen bir çogunuz arkadaşımsınız ve öyle kalmanızı isterim herzaman tehdit değil bu belirteyim. Bir kere benım yada herhangı bır guıld elemanımın sizin güildinize bir sataşması veya kötülemesi olmuşmudur? Allah aşkına yakışmıyor kim kiminle hangi guildle ne yapıyorsa devam etsin ve bu çocukça işlere son verelim lütfen ayıp ya. Farkındamısınız kendimizi kendimize kötülüyoruz bir Türk birlikteliği oluşturamadığımıza ve oluşturamayacağımıza göre hala amaçımız nedir söylermisiniz.
Lunadan çıkmıyoruz çünkü biz kendi işimize bakıyoruz kimsenin desteğine ihtiyacımız olmadı belki sizinde yok bizim bugüne dek olmadı olmazda ama 3/5 kişi çıkıpta bu pingle 10 kişiye artistlik yapmaya çalışmak acizliktir bana göre. Boş mantalite.Ve ally olduklarımız bizi gerçekten tanıyan kişiler ve pakt olmadan sözle olan şeyler ha nedir olay arkadaslık bu da kişiye göre değişen bir tutumdur . Lütfen topiğe göre yazalım yazmak zorunda da değiliz.Yani çok duyuyorum bom şöyleymiş böyleymiş eyvallah bu bakış açısıdır kişiler değişmez veya değiştirilemezler ama saygı esastır ben size saygı duyuyorum ve bunu sizdende beklemem en doğal hakkım.Ve kanıma dokunan şey ben başka bir guildte olsam ve bir türkle karşılaşsam ona armor yerine normal atak verip 15/20 damge vurmayı ve atağı sonlandırmayı seçerim aranızda benim gibi davrananda var farklı davrananıda .Bu sadece oyun olsa bile komik olan şu biz gerçekten kimiz ne istiyoruz ve amaçımız ne isim yapmakmı saygı kazanmakmı saçmalamak mı teşekkür ederim saygılarımla SERCAN

Godofpsycho

Squire

Hard Nightwish;745206 said:
neyse guild içinde konuşalım biraz. Bilmeyen arkadaşlarda öğrensin brezilyalı arkadaşların guildi ile bi anlaşmamız vardı ki bunu herkez biliyor aynı zamanda d.c. lerin anlaşmaları olduğu guildlerde bunu kapsıyordu. Şuandada eski adıyla zen., yeni adıyla (,) the omen guildi ile bi anlaşma yaptılar bu yüzdende ne biz onlara ataklanıyoruz nede onlar bize ataklanıyorlar bunuda buradan duyuralım.

serverda Zen DC Barcode harici guild yok.Pvp nizde 2v1 guildinizde.Sonra yok şöyle yok böyle :)

Hard Nightwish;745206 said:
Ha bişey daha sölemek istiyorum şu forum içerisinde kimse ile polemiğe girmeyin oyun içerisinde kuralmı var sanki o öle dedi bu böle dedi o öle kesti hiç tartışmanın anlamı yok kısacası siklemeyin kesinlikle yatın kulağınızın üstüne bu sizi dahada yüceltir cevap vermemek kabullenmek değildir. Herkeze iyi oyunlar ve başarılar.
Aynen laf söyleyin kaçın :) Aynı neyse anladın sen onu.

Clea;747566 said:
bizden bi bok olmaz kimseyi bekleme boşuna takıl sen :mad: bazıları giricekte oyun oynıcaz hala...
+99999999999999

Hard Nightwish;749143 said:
Arkadaşlar gün içerisinde oyuna giremiyoruz malum biz çalışıyoruz. Geceleri takılıyorum ama o saatlerdede siz yoksunuz. Pvp bazındada özgün haklı guild içerisinden genel olarak hep britte takılan bi arkadaş yalnız kalıyor arada ben denk geliyorum ama bazı zamanlarda 2 kişi yetmiyoruz sayı fazlalığı malum barcode guildinden 1 kişiyi görmedimki tek başına birisi gelir arkasından 10 kişi daha gelir.

Söylenecek çok şey varda lafdan anlamıyon bari aynaya bak.

Hard Nightwish;749143 said:
Ayrıca kimin hangi guildle ortak olduğu beni ilgilendirmez serverın alayı barcode olsa ben yine burdayım alayına giderim. Bizim arkamızda kanka gm ler yok hack kullanmıyoruz onurumuzla dövüşüyoruz karı gibi kıvırarak değil.

Atacak BokM mu kalmadı GM lere kadar uzandı :)
Onurla dövüşmek
Blackhawk - La geçen birlikte kestiğimiz adam değil mi?
Hardwish -Evet.

You Are Attacking Hardwish
Hardwish : Guards

Yaw buda mı yetmedi mi? kendi lafına kendi cevabın.
Hard Nightwish;782122 said:
Seni orda 5 kişi kesmedi bende vardım :D ayrıca grup pvp siydi bu çok normal

Cimbombom;782143 said:
Aslında cvp verip vermemek için baya düşündüm .Bir kaç sorum olucak cvp hakkınız sizde saklı. Şimdi burda bir arkadasım guıldımızle ilgili birşeyler yazmıs laf atmada yok ortada kimseye. Buraya sacma sapan seyler yazmanın ne geregı var?.
Walla sercan Guilds bölümüne neredeyse hiç girmem okumam bile. Senin rican üzerine girdim tüm herkesin neler yazdığını okudum.Aynı şekilde fevri yada tarafsız değerlendirmemi istemiştin. Sana sorum 3. Sayfa 8. Mesaja kadar kimin ne yaptığını gördün.

Cimbombom;782143 said:
Artı bu bizim kendimizde kronikleşmiş Türk olmakla alakalı bir durum sanki bizden başkası okuyorda anlıyor.Hayır size yönelik bir söz yada tutumda yokken bu ne kuyruk acısımıdır nedir kime ne yapmışız biz bukadar o derece gercekten ünlümüyüz.

yine diyorum 3.sayfa 8.mesaja kadar ne yapılmış? Kimin kuyruk acısı olduğu ve neyile ünlü olduğu belli. Bu sizlerde biliyorsunuz.

Cimbombom;782143 said:
Ve kanıma dokunan şey ben başka bir guildte olsam ve bir türkle karşılaşsam ona armor yerine normal atak verip 15/20 damge vurmayı ve atağı sonlandırmayı seçerim aranızda benim gibi davrananda var farklı davrananıda .Bu sadece oyun olsa bile komik olan şu biz gerçekten kimiz ne istiyoruz ve amaçımız ne isim yapmakmı saygı kazanmakmı saçmalamak mı teşekkür ederim saygılarımla SERCAN
Aynen ama adamın Türk olduğunu biliyorsun. Selamlaşman var falan filan ertesi gün adama dalmıyorusn başkasına dalıyorsun adam AYNI GUILD yada ALLY da bile değil.Adama heal atıyor cure atıyor olmadı sana attack veriyor. Benim ilk söylediğim tanıdğım 3-5 Türk olsun gerisi mümkünse yabancı olsun. Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur diye bilirim ama ne yaşadıysam ne piçlik puştluk gördüysem Türk'dendir. Sizde iyi biliyorsunuz bünyenizde ki eski Türk oyunculardan neler çektiğinizi.Sizde 3-5 kişi reelden arkadaşsınız bizlerde öyle.

Son olarak;
Aşağıda ismi geçen insanlara hiç yapılan bir saygısızlık,seviyesizlik ne biliyim kötü bir davranış gördünüz mü?
Lightning Thief------------- Cimbombom (Seni ve Yasin'e kötü söz söyleyenin aklını ilk ben alırım :)
ThE.NaMeLeSs----------------- mistara (Kaç kere 1v1 yada grup pvp si yaptık bir kere saygısızlığını,dengesizliğini görmedim. Samimiyetim yok ama çok saygı duyduğum biri :)

Hard Nightwish

Sorceror

Throrfiriand;782131 said:
- " yapmayın arkadaşlar başka guildler arasına saklanmayın kendiniz bişeyler yapın lütfen biz türklere böle şeyler yakışmaz. " --Eternity brite gelmeden Lunadan çıkamayan biz değiliz.

-"z bizim hangi champımızda d.c lerden birini yada eternty den birini gördünüz?" --- siz champ mı kasıyorsunuz ? :eek:

-Grup pvp sinde yatınca " Lan sen ne zaman adam oldunda bana dalıyorsun ? " demen çok çocukca bir davranıştı...

-" kendiniz bişeyler yapın lütfen .. " ---- yapıyoruz merak etme .1v1 de çok şeyler yaptık :cool:
İlk yazdığına cvp bile vermem çünkü eterntylerle ne msn de yazışıyoruz ki msn leri yok ekli değiller neden anlaşıp çıkıyoruz 1500 gündür bu charım her daim pvp de tekti latını çizerim. champ kasmıyoruz arada kasıyoruz evet çünkü bizim ihtiyacımız yok sizin daha bizim kastığımız chapların sayısına ulaşmanız için daha 1 sene champ kasmanız lazım kalemde bulunan champ kafalarını saydırma bana. Senin söylediğin sözleride bilirim ben cem ayrıca zamanında msn den koş koş yardıma gel champ basmaya gel diyende ben değildim. 1v1 de ne yaptığınıda göremedim bu güne kadar ya çok yaparım diyosan dalarız arenaya neler yapıyosun bi görürüz kaça kaça adam kesmek nereye kadar hard kovalar sen kaçar hard kovalar sen kaçar hardın potu bandajı biter sen keser. kendiniz bişeyler yapından yana kastımda grup olarak bişeyler yapın demekti ama sen anlamamışsın. Nekadarda doluymuşsunuz laf atmak için vay anasına yav üstüne basarak söylüyorum yapıyosanız kendiniz yapın başka guildlerin arasında değil bu servera başlarken ben demedim alayına meydan okuyacaz falan fıstık sözünüzü yemeyin en azından.

Hard Nightwish

Sorceror

Godofpsycho;782152 said:
serverda Zen DC Barcode harici guild yok.Pvp nizde 2v1 guildinizde.Sonra yok şöyle yok böyle :)

Aynen laf söyleyin kaçın :) Aynı neyse anladın sen onu.

+99999999999999

Söylenecek çok şey varda lafdan anlamıyon bari aynaya bak.

Atacak BokM mu kalmadı GM lere kadar uzandı :)
Onurla dövüşmek
Blackhawk - La geçen birlikte kestiğimiz adam değil mi?
Hardwish -Evet.

You Are Attacking Hardwish

Yaw buda mı yetmedi mi? kendi lafına kendi cevabın.

Walla sercan Guilds bölümüne neredeyse hiç girmem okumam bile. Senin rican üzerine girdim tüm herkesin neler yazdığını okudum.Aynı şekilde fevri yada tarafsız değerlendirmemi istemiştin. Sana sorum 3. Sayfa 8. Mesaja kadar kimin ne yaptığını gördün.

yine diyorum 3.sayfa 8.mesaja kadar ne yapılmış? Kimin kuyruk acısı olduğu ve neyile ünlü olduğu belli. Bu sizlerde biliyorsunuz.

Aynen ama adamın Türk olduğunu biliyorsun. Selamlaşman var falan filan ertesi gün adama dalmıyorusn başkasına dalıyorsun adam AYNI GUILD yada ALLY da bile değil.Adama heal atıyor cure atıyor olmadı sana attack veriyor. Benim ilk söylediğim tanıdğım 3-5 Türk olsun gerisi mümkünse yabancı olsun. Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur diye bilirim ama ne yaşadıysam ne piçlik puştluk gördüysem Türk'dendir. Sizde iyi biliyorsunuz bünyenizde ki eski Türk oyunculardan neler çektiğinizi.Sizde 3-5 kişi reelden arkadaşsınız bizlerde öyle.

Son olarak;
Aşağıda ismi geçen insanlara hiç yapılan bir saygısızlık,seviyesizlik ne biliyim kötü bir davranış gördünüz mü?
Lightning Thief------------- Cimbombom (Seni ve Yasin'e kötü söz söyleyenin aklını ilk ben alırım :)
ThE.NaMeLeSs----------------- mistara (Kaç kere 1v1 yada grup pvp si yaptık bir kere saygısızlığını,dengesizliğini görmedim. Samimiyetim yok ama çok saygı duyduğum biri :)
Ömer çok şey yazmışsında hep kendine pay kestiklerini yazmışsın açık açık söylüyorum senin exp. potun bittiği an sen bi hiçsin ayrıca ben bu güne kadar hiç ninjitsu kasmadım sevmemde köpek olup lama olup kaçmakta sende. Hard seni kesmedimi ? kendi evinin önünde üstüne bide resledi reskilde atmadı. Ayrıca seni kestiğimde ben tektim black hawk yani okan abi yanımda yoktu bunuda inkar et bakalım ss bile var elimde. Ayna olayına gelince aynaya bak demişsin hergün bakıyorum merak etme insanların dış görünüşüyle alay etmek çokmu güzel hoşunamı gidiyo egonumu tatmin ediyosun nedir yani sen kainat güzelimisin :D Yada çokmu çirkinsin? Bu lafı etmendeki amaç ne? Koskoca adamsın oyunla ilşgili her söylediğini anlarımda bu şahsi aynaya bak olayı sana hiç yakıştımı? İnsanları tanımadan görmeden etmeden kimsenin hakkında yorum yapma bu sana tavsiye gerçek hayattada böyleysen vay haline senin başkada bişey demiyorum sana muhatap oluncak yaştasın ama bu sözden sonra beynin o yaştamı bilmiyorum.

Syah

Sorceror

ulan türk serverına çevirdiniz gene burayı.kesin yeter!!!

Throrfiriand

Wanderer

Hard Nightwish;782157 said:
İlk yazdığına cvp bile vermem çünkü eterntylerle ne msn de yazışıyoruz ki msn leri yok ekli değiller neden anlaşıp çıkıyoruz 1500 gündür bu charım her daim pvp de tekti latını çizerim. champ kasmıyoruz arada kasıyoruz evet çünkü bizim ihtiyacımız yok sizin daha bizim kastığımız chapların sayısına ulaşmanız için daha 1 sene champ kasmanız lazım kalemde bulunan champ kafalarını saydırma bana. Senin söylediğin sözleride bilirim ben cem ayrıca zamanında msn den koş koş yardıma gel champ basmaya gel diyende ben değildim. 1v1 de ne yaptığınıda göremedim bu güne kadar ya çok yaparım diyosan dalarız arenaya neler yapıyosun bi görürüz kaça kaça adam kesmek nereye kadar hard kovalar sen kaçar hard kovalar sen kaçar hardın potu bandajı biter sen keser. kendiniz bişeyler yapından yana kastımda grup olarak bişeyler yapın demekti ama sen anlamamışsın. Nekadarda doluymuşsunuz laf atmak için vay anasına yav üstüne basarak söylüyorum yapıyosanız kendiniz yapın başka guildlerin arasında değil bu servera başlarken ben demedim alayına meydan okuyacaz falan fıstık sözünüzü yemeyin en azından.

sen abuk sabuk konusmasaydın ben yine cagırırdım champa yardım için ama ölünce atıp tutmaya başlıyorsun hemen. 1v1 de benım neler yaptıgımı en ıyı sen bılıyorsun , teke tek kapısmadıkmı brıtte .Sonuç ? hatırlamıosan hatırımda yanı dert degıl benım icin.hardın potu bandajı varkende brıt gatede 3 snde yattıgı zamanıda bılıyoruz ( sadece benım verdıgım damageyle ) .biz basladıgımız zaman shh! guıldı gıbı champ kasabılen guıld yoktu serverda.Zenlerden tut Eski SL üyeleri bile bilir bunu.Muhtemelen senın kastıgın champları ikiye katlamısızdır coktan.

Godofpsycho

Squire

Hard Nightwish;782159 said:
Ömer çok şey yazmışsında hep kendine pay kestiklerini yazmışsın açık açık söylüyorum senin exp. potun bittiği an sen bi hiçsin ayrıca ben bu güne kadar hiç ninjitsu kasmadım sevmemde köpek olup lama olup kaçmakta sende. Hard seni kesmedimi ? kendi evinin önünde üstüne bide resledi reskilde atmadı. Ayrıca seni kestiğimde ben tektim black hawk yani okan abi yanımda yoktu bunuda inkar et bakalım ss bile var elimde. Ayna olayına gelince aynaya bak demişsin hergün bakıyorum merak etme insanların dış görünüşüyle alay etmek çokmu güzel hoşunamı gidiyo egonumu tatmin ediyosun nedir yani sen kainat güzelimisin :D Yada çokmu çirkinsin? Bu lafı etmendeki amaç ne? Koskoca adamsın oyunla ilşgili her söylediğini anlarımda bu şahsi aynaya bak olayı sana hiç yakıştımı? İnsanları tanımadan görmeden etmeden kimsenin hakkında yorum yapma bu sana tavsiye gerçek hayattada böyleysen vay haline senin başkada bişey demiyorum sana muhatap oluncak yaştasın ama bu sözden sonra beynin o yaştamı bilmiyorum.
Ne zaman teke tek geldinde köpek olup kaçtım :) dip enerjiyi gördünmü Gz ye koşan guards çeken ben miyim. Ben sana hiç reskill atmadım. Ama sen gelip afk charımı bile kesemedin öldün. İlk olayı hatırlarsan senin lootunu vermeye çalışırken kesmeye çalışırken öldün. Benim elimde ne Ss lerin var erdal. Okan dalmadı istesem senin gibi gz ye kaçar gibi evime kaçabilridim. Orada farkındaysan 15 dakka sana tur attırdım minacık yerde 2 vurduğumda dib enerji kalıyorsun gz ye kaçıyorsun. Sonunda dedimki yeter aq kessin motoru soğusun belki dedim uhdesi geçer gereken dersi almıştır. Ama yok. Aynaya bakmak deyimini bir sarışın bile böyle algılayamazdı. Kimin beyni yada adamlığı ne durumda gayet ne t açıkladın. Teşekkürler Erdal.

Hard Nightwish

Sorceror

Throrfiriand;782163 said:
sen abuk sabuk konusmasaydın ben yine cagırırdım champa yardım için ama ölünce atıp tutmaya başlıyorsun hemen. 1v1 de benım neler yaptıgımı en ıyı sen bılıyorsun , teke tek kapısmadıkmı brıtte .Sonuç ? hatırlamıosan hatırımda yanı dert degıl benım icin.hardın potu bandajı varkende brıt gatede 3 snde yattıgı zamanıda bılıyoruz ( sadece benım verdıgım damageyle ) .biz basladıgımız zaman shh! guıldı gıbı champ kasabılen guıld yoktu serverda.Zenlerden tut Eski SL üyeleri bile bilir bunu.Muhtemelen senın kastıgın champları ikiye katlamısızdır coktan.
Haklısın kestin beni gate in ordaydı 5sn sürdü 3 değil ama bişeyide atlama cem ben o an ömerle konuşuyodum senin bana daldığını 35 hp em kaldığında farkettim klavyede yazıyodum sonuçta. Olay kesmek kesilmek meselesi değil adam gibi oynamak o lafıda ettim çünkü ağırıma gitti eskilerden kaynaklanan bişey ben eski zamanlarda yapılanları kolay kolay unutmam işte benimde eksik tarafım bu sizin gibi değilim bana yapılan yardımları silmiyorum yada karşılıksız bırakmıyorum ömer daha bu serverda char kasarken sen benimle champlarda pvp yapıyodun demek istediğimi anlamışsındır. Ayrıca ben sizin guildden türkler için konuşuyorum kimse ile şahsi sorunum yok olmadıda pvp de keser yada kesilirim dert değil ama ömer olayı ayrı o resmen insanların düş görünüşlerine değdirmeye başladı olayı göktuğa sor o bilir bi çok kez pvp de daldım kovaladım oda kovaladı kesti yada kesildi bi kötü söz ettimmi yada o ettimi hayır. Yani kısacası şu herşey karşılıklı saygılı davran saygı gör. Şunuda yazayım ne kadar içinize sindirirsiniz oda size kalmış 1vs1 de bile ile kapışıyorum eski zamanlarda ki siz daha yoktunuz pvp nin ortasında fucking türk diye bağıran adamın guildindesiniz bunuda bilesiniz. Champ olayındada sidik yarışına girmenin bi anlamı yok sen champmı kasıyosunuz dedin bende bizim ihtiyacımız yok dedim çok kastık zamanında onu belirttim sizin kastığınız champlar beni ilgilendirmez isterseniz 28e katlayın bana zararı yok charlarıma 120 den yüksek ps basıldığı an kasmaya başlıcam söz :D

Status
Not open for further replies.