UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Would you like to join us? [BoM] Bize Katılmak İster misiniz?

Status
Not open for further replies.

Syah

Sorceror
Re: Would you like to join us? [BoM] Bize Katılmak İster misiniz?

hi,[BoM] is looking for good pvpers.please p.m me as;

real name:
nationality:
msn:
former guilds:

we are looking for reliable friends.please don`t turn this thread into a discussion topic.
------------------------------------------------------------------
Herkese Selam [BoM] guildi olarak iyi pvp yapan arkadaşlar arıyoruz.Bana aşağıdaki şekilde p.m atarsanız sevinirim.

isim:
msn:
önceki guildler:

güvenilir arkadaşlar arıyoruz.lütfen bu başlığı saçma yorumlarla kirletmeyelim.

Syah

Sorceror

hi,[BoM] is looking for good pvpers.please p.m me as;

real name:
nationality:
msn:
former guilds:

we are looking for reliable friends.please don`t turn this thread into a discussion topic.
------------------------------------------------------------------
Herkese Selam [BoM] guildi olarak iyi pvp yapan arkadaşlar arıyoruz.Bana aşağıdaki şekilde p.m atarsanız sevinirim.

isim:
msn:
önceki guildler:

güvenilir arkadaşlar arıyoruz.lütfen bu başlığı saçma yorumlarla kirletmeyelim.

[BOM] guildi bunyesinde çalışacak-kendine güvenen -liderlik vasfı taşıyan grup içerisinde iletişimi iyi "prezantabl" kiişiler aranıyor:):):)

Hard Nightwish

Sorceror

Serverda ne çok sevenim varmış be gelen hard bana borçlu giden hard bana borçlu zuhaha kendi çirkefliklerini asla yazmazlar :D aslında arada bi anlaşma olmasaydı şuan burda ben onu şöle arenada kestim böle kestim diyen vatandaşların birebirde 8 - 10 ar tane kestiğim ss lerini koycaktım hepside yakın tarihlerde çekilmiştir. Yani demek istediğim şu aslında ping düşük olur beni kesersin ama normal şartlar altında altını çiziyorum 180 pingle oynasaydık isterse onlar 90 pingle oynasın çok şey farklı olurdu neyse guild içinde konuşalım biraz. Bilmeyen arkadaşlarda öğrensin brezilyalı arkadaşların guildi ile bi anlaşmamız vardı ki bunu herkez biliyor aynı zamanda d.c. lerin anlaşmaları olduğu guildlerde bunu kapsıyordu. Şuandada eski adıyla zen., yeni adıyla (,) the omen guildi ile bi anlaşma yaptılar bu yüzdende ne biz onlara ataklanıyoruz nede onlar bize ataklanıyorlar bunuda buradan duyuralım. Guild olarak durgun bi dönem yaşadık sonuçta herkezin özel işleri var herşey oyun değil ayrıca senelerdir burada oynuyoruz kas kas kas nereye kadar hep item kasmaktan bi bıkkınlıkta geldi tabiki onunda etkisi büyük. Şimdiye bakarsak herşey daha farklı olacak BoM guildi bünyesinde ciddiyet, her anlamda faaliyetler v.s devamı gelecektir. Ha bişey daha sölemek istiyorum şu forum içerisinde kimse ile polemiğe girmeyin oyun içerisinde kuralmı var sanki o öle dedi bu böle dedi o öle kesti hiç tartışmanın anlamı yok kısacası siklemeyin kesinlikle yatın kulağınızın üstüne bu sizi dahada yüceltir cevap vermemek kabullenmek değildir. Herkeze iyi oyunlar ve başarılar.

mistara

Sorceror

bıradırs of metıl sonisphereye gelecek olan var mı lan :D

Syah

Sorceror

ben gelemicem eskişehirdeyim hem sevdiim gruplar yok :S gidersen video çek :pp

mistara

Sorceror

hacılar şimdi, bu aralr oynamıyosanız eğer ben yine çıktığım guilde geri dönmek istiyorum çünkü bütün alliance dağılmış durumda pkyım ve oynayamıyacak derecede gank yiyorum milletten omen felan da dağılmış sanırım guild liderleri barcod a felan girmek istiyolarmış ortalık tam savaş alanı lan

Syah

Sorceror

bizden bi bok olmaz kimseyi bekleme boşuna takıl sen :mad: bazıları giricekte oyun oynıcaz hala...

Hard Nightwish

Sorceror

Arkadaşlar gün içerisinde oyuna giremiyoruz malum biz çalışıyoruz. Geceleri takılıyorum ama o saatlerdede siz yoksunuz. Pvp bazındada özgün haklı guild içerisinden genel olarak hep britte takılan bi arkadaş yalnız kalıyor arada ben denk geliyorum ama bazı zamanlarda 2 kişi yetmiyoruz sayı fazlalığı malum barcode guildinden 1 kişiyi görmedimki tek başına birisi gelir arkasından 10 kişi daha gelir. Yasin arkadaşım sende ortamı germe şimdi senle pvp ye çıkmaya korkar oldum artık, kesilmekten değil sen anladın onu. Ayrıca kimin hangi guildle ortak olduğu beni ilgilendirmez serverın alayı barcode olsa ben yine burdayım alayına giderim. Bizim arkamızda kanka gm ler yok hack kullanmıyoruz onurumuzla dövüşüyoruz karı gibi kıvırarak değil.

Cimbombom

Sorceror

uzun süredir burdayız hala bir türlü su pvpyi oturtamadık
idda ediyorum yasın,ben,erdal,ozgun,aydın organıze olabılsek herkes dıze gelır
daha ventı organıze edememısken nebılıyım herkes ayrı takılıyorken basarıdan soz etmek cok zor ote yandan ben hala tam mageyı ogrenemedım ama artık pvpden haz alıyorum coguzaman yanlıs tus kurbanı olsamda kacmıyorum pvpden bu oyunun merkezı pvp kendıme buyu attıgım oluyor ogrenıyorum herkezın bır mazeretı var ama beraber bırseyler yapmak ıstıyorsak artık dfdende luna bankta takılmaktanda vazgecmelı pvp yapmalıyız

PK olmalıyız başka yolu yol :) pvp olayında en zevkli şeydr

Murderer

Wanderer

Selam arkadaşlar 8) Aranıza yeni katıldım, en kısa zamanda oyunda görüşelim. Herhangi bir msn grubunuz, ventrilo adresiniz vs. var mı?

Hard Nightwish

Sorceror

Bu sıralar pek organize olamıyoruz. Herkezin başında bi dert var kimi işten vakit bulamıyo kimisi karıdan kızdan :D kimizi okuldan v.s. tabi bu hep böyle sürmez eğer iyetin varsa oyunda bizden birine ulaşmanı tavsiye ederim.

Syah

Sorceror

Hard Nightwish;749143 said:
Yasin arkadaşım sende ortamı germe şimdi senle pvp ye çıkmaya korkar oldum artık, kesilmekten değil sen anladın onu.

lan arkadaşım sen benden daha sakin bi insan gördünmü şu fani dünyada?

Status
Not open for further replies.