UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

selling Rings

Syah

Sorceror
Re: selling Rings

birincisi ben patlamadım bunuda nerden çıkardın?? ilk yazdığım post ismim geçtiği içindi...benim hakkımda kötü bişey dediğinide söylemedim bunları sen söylüyorsun.
ikincisi çıktıktan sonra msnde haber vermen bişey değiştirmez.ki beni online bulup söylediğini iddia ediyorsun ben bu iddianın yalan olduğunu çok rahat kanıtlarım sana.bana bişey demedin!!!!
üçüncüsü çağlara kimse siktir git demedi.kpss sınavı gibi bir sürü bahaneler üretmiş sanırım herneyse.kendi çıktı kendi bilir.
dört ben bu oyunu pvp için oynarım ve bu guild pvp guildidir!!! kimse bana gelipte sen actiona çıkmadın diyemez!!! zamanında sir tristanıda herkes tanırdı şimdi clea yıda herkes tanır!!!buda actiona çıktığımın tasdikli kanıtıdır!!!sana baskı yapılması çok doğal çünkü hiç bişey yapmıyordun...he yaptım dersen; senden önce ben bir çok guild üyesini giydirdim bu guildte fazlasıyla herkese yardımım dokunmuştur(sen dahil)ama senden kimseye karşılıksız bir yardım görmedim ben...
beşincisi 120 liği 130 luğu bırak abi dünyanın pssini aldın kimseninde gıgı çıkmadı.onları ne yaptığın bizi ilgilendirmez aldıysan konu kapanır...
son olarakta bana yakınlık muhabbeti açacağın ennnn son adam ben olmam lazım bu guildte ama dediğim gibi çıkmış gitmişsin yakınlık makınlık kalmamış gidene gel demem asla...erdal veya sercan guildten çıkar veya oyunu bırakırsa bende bu oyunu bırakırım çünkü ben onlar için oynuyorum!!!!neyse tartışıcak bişey yok bundan sonra cevap yazarsanda pek bişeyler yazma yanlısı değilim çünkü uzadıkça uzuyo konu.

Hard Nightwish

Sorceror

Bak kenan şu pc olayı yeterince canımı sıkmaya başladı yeter artık akşam msn dende söledim hala aynı yerde duruyosun kastığımız her champtan 120 ps çıktamı ben sana vermedim? Sen 3 tane 120 aldın ben 2 tane senin aldığın kadar 110 115 ps bile almadım. 120 speelveav. ps sinede suç sendeydi bende değil önceden konuşulan bi konuydu bu amaç pvp charları tamamlamaktı sonra tamer v.s charlardı ama sen delini ... sarılır gibi gittin o ps yi aldın ben sana dedimki o ps yi sat kendine bi item yada ps al dedim kötü dedim dimi düşman oldum sana sırf bu yüzden yeter artık bu kadarıda fazla bu guildde kimse bana diyemez ben san şunu verdim senden bişey görmedim diye bununda altını çizerim sana verdiklerimide yazdırma buraya ama sendende bişey almadım karşılıksız yazmıyayım diyorum kaç gündür susuyorum ama artık bardak taştı iyice bak ben sabırlı bi insanım en son ben yazıyorum sabrımı ölçün bunun altınada ne yazarsan yaz asla cvp vermem yazdıkalrına yada yazılanlara son bişey daha çağlara kimse siktir git demedi buda tamamen bi yalan ama sen guildden çıktıktan sonra çağların gideceğini ben zaten sölemiştim herkeze yani bunu bekliyodum bunu düşünmemde çok doğal neden adam senin reelden arkadaşın ok ha bie şu warrior konusu herkez bi adam yapmaya çalışırken sen 4 tane adam yapmaya kalktın buda senin sorunun 4 adamında kral olcak sen öyle çıkçaksın pvp ye 2 sene daha kasarsın benim adamımda horned kitten set yokkende ben pvp yapıyodum yine yapıyorum ozamanlardan oynayanlar mae war daha app di 2 vuruşta kesiyodum master shake vardı newbie vardı onlar bilir kafada sikik bi bandana set desen df den toplama ama adam kesiyoum pvp yapıyodum sen 4 charı bitir pvp yap ben başka bişey sölemem sen onları kasana kadar başka itemler çıkıcak nasıklki 2 ay önce champ artilerinin açılması gibi şimdi onlaırda şstişyosun bunun sonu gelmez.

Elriel

Wanderer

Ahaha gaza gelmişler ağız kırmalar falan. Bi soluklanın hele be relax lol

Çağlar çıktı guildden, itemlarını aldım. Itemlarım mı demeliydim?
Niye peki?
Çünkü çağlar benim yanımdaydı, yanımdaki adam benden hayır görür. Bunu en iyi kenan açı bilir. Ev için ölüyordu en son dedim şimdi başkasına satmak ayıp. Çağlar da arada diyordu kenan evi çok istiyor falan diye. Kaldırdım verdim. Bunu söylemeyi çok seviyorum :D Evimde kalıyorsun. lol

Neyse yanımdaki adamlar her zaman benden fayda görürler. Bir kişi bunun aksini söyleyemez. Ama bu faydaya karşılık e hadi ben gidiyorum derlerse ver bakim benden aldıklarını sonra nereye gidersen git derim. Hakkımdır. Kimi çağlar gibi yapar yediremez, verir. Kimi kenan gibi yapar. Zırlar. Sen de benim tomemi aldın amaağğğ diye pöykürür. İlkine eyvallah derim ikincisine de güler geçerim. Dalgamı da geçerim yani. Hiç acımam puahau. Neyse. Çağlara kendi setimi bozup vermiştim setimi. Hiç umrumda değildi. Ama çağlar ben kenanın yanına gidiom dediğinde, e o zaman kenan ltd şti den giyin derim. O da hakkımdır zira kenanın setleri parçaları ben biliyorum, serverın yarısını giydirir üstüne insur parası da cebine koyar. Kirli çıkıdır o lol

Neyse. Çağlarla kişisel bir sorunum yoktu diyemem. Eskişden yoktu ama e ben gidiyorum dediğinde artık o sorun kişiseldi. Zilyon tane adama kalktım çağlar kankamdır gitmicek bi yere rahat olun ben kefilim çağlara dedim. Hatta çok saygı duyduğum bir abime de çağlara laf söylersen kırılırız abi dedim. Neyse değmezmiş savunmaya. Kendisinden de herkesin önünde özür diliyorum. Ben de bidaa kimseye kefil olmicam zaten anasini satiim.

İkincisi kenan etrafta BoM dağılıyor gelin ben guild kurcam falan demiş. Bunu herkes biliyor. Sonra çıkmış yok ben iyiyim ben güzelim diyor üstüne de herkesi üzerim kafalarında takılıyor. Bir çay kaşığı kadar adamlık yok sende, evime misafir ettim falan diye msn de başladığın gibi başlama. Benim ankarada kalcak yerim vardı, zaten kalcak yerime de sırf beraber takılırız biraz muhabbet ederiz diye senin yüzünden ankaraya geldiğimi bir gün geç söylemek zorunda kaldım. Daha fazla muhabbet etme istersen bu konuda gerçekten seni kıracak şeyler söyleyebilirim. Bir kişi İstanbul'a gelsin öğrenci olsun ben onu nasıl ağırlıyorum onu burada kimse bilmiyor. Yine sağolsun serkan abi oturdu insan gibi muhabbet etti de bir memlekete arkadaşlar yanına geldiğimizi anladık. Neyse diyeceğim o ki. Kenan hiç boş konuşmasın. Çağlar arkadaşının yanında kaldı. O konuda saygım sonsuz. Ama sevmediğimin dostu en azından benim düşmanım olmasa bile dostum da olmaz. Ben olsam ben de muhtemelen çağların yaptığını yapardım. Diyeceğim o ki kızgın değilim çağlara. Ama kenan da bize iyi makara oldu yani. Evcek okuyup okuyup güldük diyeyim başka da bişe demiyeyim :D

bir de o itemlar nerde söyleyeyim, kimse beni item açı zannetmesin. Totemlerin Birini bir kardeşime verdim. Diğerini(kendi totemim) de yeni başlayan bir arkadaşım var ona verdim. eldivenle gorget zaten kendi setimin parçasıydı. Kullanıyorum. Silahlar ring bra falan da duruyo bankada. Lazım olan olursa eve kitlemeyi düşünmiyorum onları da birilerine vercem. Guild içinden birilerine.

dipnot: kenanı champtan kovan benim. kimseye laf gitmesin. ben kimse için champ kasmam bana item gelmicek champı kasmam fln diye zırvaladı ben de kasma o zaman dedim küstü gitti :D ne diyeydim. Noolur kas kenan abeee diye yalvaralım mı yani. Puahuahu

hadi kib bye öpt +rep lol

kenan lunadaki eve mayın döşedim üstüne gelince patlicak. bodlara da okuyup üfledim dokununca onlar da balkabaana dönüşcek. kullanırsın puauhhuauha

Syah

Sorceror

iş işten geçmiş milleti msne çağırıosun abi bunları zamanında yapman lazımdı.

Syah

Sorceror

[BoM]un dağıldıını mı söylemiş millete?senden hiç beklemezdim...

Elriel

Wanderer

barbarkonan;643384 said:
eğerki senin isimini kulanarak sahsına kötü birşey dediysem en adi orospu çocuğyum

ayrıca bu cümleyi kullanacak bir insanı muhatap almak hepimizin suçu. İnsan ne konuda ne kadar emin olursa olsun bu cümleyi kullanmaz. Yazık.

Elriel

Wanderer

Kimin dediğini şu an söylemem. Gider adama söversin. Ama kendisi erdal abiyle de benle de konuştu. Eğer msn de görürsem kendisini, söylerim git söyle diye. Eğer kendisi de kenan bana gerçekten dedi diye açıklamak isterse açıklar.

Neyse sana sanırım en güzel cevabı Kaan Tangöze abimiz vermiş;

Orda bi adam var
Adamın içi dapdar
Beyni başı patlar
Kendinden geçer

Onu bunu bilmez
Bildiğini görmez
Görmeden inanmaz
Kendinden geçer
Yeter yeter

Yalnız mı kaldın?
Bi tek sen mi varsın?
Yalnız mı kaldın?
Belki alışman lazım

Belki alışman lazım
Yalnızlığa
Belki katlanman lazım!

Syah

Sorceror

abi küfür rahatsız edici sakin bir üslup kullanırsan sevinirim.bu arada reskilden küsüp gitmedim champlara mevzu başka boyutta :D ben bunun aslını astarını öğrenirim kimse kafasına takmasın.öğrenincede ya guild içi yada guild dışı bişeyler değişiecek.Allah suçluyu benden korusun.

ashretaah

Sorceror

öncelikle herkese iyi geceler ben serkan ittifağınızın bir üyesiydim(darkangela).ittifağa katılırken kenanın tavsiyesi ile katıldım kendisi referans olmuştu.çıkarken kimseye danışmadım çünkü alp,kenan ve çağlardan başka kimseyi tanımıorum.alp sen zaten tahmin ediyorsundur neden çıktğımı kenanla 16 yıllık bir dostuluğumuz var ayrıca ailecek yıllardır görüştüğümüz bir arkadasım.ittifaktan kimse bana karsı olumsuz sekilde davranmadı.fakat neredeyse 2 aydan fazla oldu sadece bir tek champa kenanın haber vermesiyle katıldım ve gerçekten çok keyif aldım,daha sonra kimse ne çağırdı ne haber verdi.(belkide champ kasılmamıştır bilemiyorum).dediğim gibi kenanla 16 yıllık bir hukukum var o yüzden bende bir kaç şey söylemek istiyorum.erdal arkadasımızı tanımıyorum yargılamıyorum da belki tarz olarak söylediği şeyle kişiliği bağdaşır veya bağdaşmaz ama hatalı davranmış(terzine mi giydireceksin?).bence warior çarı hazırlamış istemesi normal(ki kenanın da hazır) fakat isteğini pek düzgün bi şekilde belirtememiş kenanı da kırmış.ayrıca eğerki bir warior için o robe lazımsa herhalde çağlardan daha fazla hakeden biri olamaz yazılanlara bakılırsa(guildin pvp ci si deniliyor)eğer erdal arkadas isteğini daha iyi bir tarzda kenana söyleseydi kenanın karsı çıkacağını zannetmiyorum(tanıyorum çünkü :) ) fakat alp seni tanıdım tanıdığıma da memnun oldum kapım her zaman acıktır ne zaman ankaraya gelirsen görüşürüz(zira tanrı misafiri olsun) ama sana şunu yakıştıramadım sen gelme abi o zaman diye kovmak olmaz.sana yakışmadı..sen hiç bir şey söylemeyip kenana bir tavır alsaydın kenan bulup buluşturup sana o ps yi verirdi lol.nasıl böyle bi şey söyledin valla yakıştıramadım..bu arada 2 nolu yüzük gerçekten güzelmiş lol herkese selamlar