UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

selling Rings

Cimbombom

Sorceror
Re: selling Rings

salata guıldıne don lasımmı vereyım belese bende orny almaya calısıyorum para lasım

caglar06

Squire

Cimbombom;642369 said:
salata guıldıne don lasımmı vereyım belese bende orny almaya calısıyorum para lasım

seviyeni bozma kiminle sorunum varda beleşe kendinizi verseniz almam karakterinizi bozmayın

Cimbombom

Sorceror

ben samımıyetımıze ınandıgımdan saka olarak salata dedım sana setımı bozmam belese derken sen bana ne lasımsa verdın gozunu kırpmadan bende verırım o anlamda dedım ama sevıyem bellı benım alınısına anlam veremedım
sen benım ıyı bır dostumsun ole kalıcaksın ama baskalarına uyup benı baskalarıyla karıstırma ayıp edersın
darılırım bugun ıyı gunumdeyım caglar ayıp ettın

caglar06

Squire

Cimbombom;642371 said:
ben samımıyetımıze ınandıgımdan saka olarak salata dedım sana setımı bozmam belese derken sen bana ne lasımsa verdın gozunu kırpmadan o anlamda dedım ama sevıyem bellı benım alınısına anlam veremedım
sen benım ıyı bır dostumsun ole kalıcaksın ama baskalarına uyup benı baskalarıyla karıstırma ayıp edersın

sercan benim kimseyle sorunum yok beni hiç hesap sormadan dışaldınız zoruma gitti kenan benim 6 senelik arkdasım burdan herkes duysun arkadasındanda konusurum yüzüne kadarsıda ama kenan benim ekmeğimi paylaştıgım arkdas delikanlılıkta satmak yoktur sen erdal ve aydına hala saygım sonsuz hala elimden geleni veririm yaparım 3ünüz için ama alp bundan sonra herdaim karşılıgını alacak davranışlarının

Cimbombom

Sorceror

sana sunu solıyım benım kenanlada sorunum yok selamımı sole kırıldım ben sımdı bır ara konusuruz senı kımse dıslamadı belkıde senı encok sevenımız alp ah be kardesım yazık df den cıkayım verırım yuzugu sınır etme benı totos harbı ya alındım a.k ben naptım ben sana sakadandamı anlamıyosun ha bu arada benı herzaman ble bulamazsın kenan crafterlıga merak sarmıs ole gıdıyor kımse pvp yapmak surumda degıl ama rezıl oluyoruz a.k pvp yapıcak adam lasım sen vardın cok uzuldum ayrılıgına alp senı cok sever bunu adım gıbı bılırım kardesım valla ck alındım sımdı sana

caglar06

Squire

Cimbombom;642374 said:
sana sunu solıyım benım kenanlada sorunum yok selamımı sole kırıldım ben sımdı bır ara konusuruz senı kımse dıslamadı belkıde senı encok sevenımız alp ah be kardesım yazık

sorunda orda benimde en sevdiğim alpti ama sinirine yenik düştü kendini küçük düşürdü neyse abi söylenen söylendi yaşanan yaşandı benm için item oyun önemli diil dostluk önemli bni anlamak yerine herkesi bana ve kenana kışkırtmaya çalıstı sorundeği ben dostlarımı düşmanlarımı gördüm benm için iyi oldu itemse item herşeyim var daha fazlasıda olacak her isteyenlede insürsüz pwpsinede varım

Cimbombom

Sorceror

ya sacmalıyosun sen kenanı sevebılırsın ama bır araya gelıp konusmak lasım kenan hatalr yaptı bana degıl ınsursuz pvp falan yapma gozunu seveyım be kardesım alp bırseyler demıs olabılır bunun sana kızgınlıgıyla alakası yok fevrı davranma eger benı az bucuk tanıdıysan bos konusmayacagımı bılırsın senın gıtmene en cok alp ben erdal aydın yasın bıle uzuldu bu sekılde konusma olurmu dfden cıkınca verırım yuzugu toplanıp konusuruz yakısmıyor zaten kalbımı kırdın zaten kafam bozuk bole yapma kardesım sana deger verenlere en basta alpe oyunda olsa bızım kısılıgımız bellı kendınızıde versenız falan ayıp zoruma gıttı edıt yap o yazıyı anlamayan cok olsada

caglar06

Squire

Cimbombom;642376 said:
ya sacmalıyosun sen kenanı sevebılırsın ama bır araya gelıp konusmak lasım kenan hatalr yaptı bana degıl ınsursuz pvp falan yapma gozunu seveyım be kardesım alp bırseyler demıs olabılır bunun sana kızgınlıgıyla alakası yok fevrı davranma eger benı az bucuk tanıdıysan bos konusmayacagımı bılırsın senın gıtmene en cok alp ben erdal aydın yasın bıle uzuldu bu sekılde konusma olurmu dfden cıkınca verırım yuzugu toplanıp konusuruz yakısmıyor zaten kalbımı kırdın zaten kafam bozuk bole yapma kardesım sana deger verenlere en basta alpe oyunda olsa bızım kısılıgımız bellı kendınızıde versenız falan ayıp zoruma gıttı edıt yap o yazıyı anlamayan cok olsada

sercan dediğim tek kelime kenanın yanındayım demek ondan sonra yok itemelrimi ver yok erdal itemini istedi yok aydn sunu istedi yok yasin bunu istedi demekki dedim herkes iteminin derdinde biz bu cocuga bi sorak nie böyle yaptı nie çıkmak istedi yani adam sagdece söyledi verdi veriştirdi beni sattın dedi ya kenanla küsüyorsa bendemi küsecem tartışacam yada ben senle tartiştim alptemi senle tartışacak küsecek anlayış göstermek yerine yok itemlerimi ver satıcısın demesi beni kırmak ne kelime hayatımda cidden bukadar üzülmedim alpe gerçekten cok kanım ısınmıstı cok sevmiştim ama herşeyi bitirdi olan oldu sercan artık freee takılacam

Cimbombom

Sorceror

olan herkes senın kenanı tercıh ettıgını dusundu kenan ortalıgı karıstırdı sen neden hıcbırsey yokken guıltten cıkıyosunkı amık

Hard Nightwish

Sorceror

Çağlar msn aç aklında bi soru işareti kalmasın senin düşündüğün gibi ilerlemiyo hiç bişey bide burası tartışma alanaı değil satış alanaı düzeltin yazdıklarınızı banlanıcaksınız.

caglar06

Squire

Cimbombom;642381 said:
olan herkes senın kenanı tercıh ettıgını dusundu kenan ortalıgı karıstırdı sen neden hıcbırsey yokken guıltten cıkıyosunkı amık

konusacak herşey konusuldu erdal satış için kolay gelsin

Syah

Sorceror

bu tartışmaya dahil olmazdım ama ismim geçmiş 1-2 şeyde ben söyliim madem.bu guilde oyuncu alıyorsak herkesin haberi oluyor ve çıkarken de herkese haber verilmesini,bi problem varsa oturulup ortak bi şekilde konuşularak çözülmesi gerekir.guildi terkeder giderim kimseyede bişey söylemem modunda davranışlar sergileyen birinden itemimi istemek en doğal hakkım kimse bunun için beni yargılayamaz.madem problemin vardı toplasaydın bizi oturup konuşsaydık ama yapmadın.diğer şahıs ta ortalığı karıştırdıkça karıştırmış sağolsun bide kin gütmüşsünüz bize sanki bugüne kadar başkasıyla oynuomuşsunuz gibi.neyse elini kolunu sallayarak çıkan biri ben bu guildteyken elini kolunu sallayarak tekrar bu guilde giremez haberiniz olsun!!!

Syah

Sorceror

barbarkonan;642710 said:
1 - senle ilgili konusanın azını içine ederim ,senle ılgılı kotu bısı dııl ıyı seyler konusabilir ha sana yalan yanlıs sekılde aktarıldıysa ozaman sana aktaranın a.s sın
abi ben bu adamları 10 seneyi aşkım bir süredir tanıyorum ve kendim kadar güvenirim.bana yanlış bişey aktarıcak kadar şahsiyetsiz değiller.
barbarkonan;642710 said:
2- her ıkı tarafı dınlemek lazımken sanırım tek taraf dınleyerek ıdam edıyorsun sana yakıstırmadım
3-ben cıkarken aynı sanıyede herkesın haberı oldu ancak 2 hafta boyunca kımse gel konusalım vs vs gıbı bır soz sarfetmedı buda benım degıl konusmayanların ilgilenmeyenlerin ayıbıdır degılmı ?
bence guildten çıkmadan önce senin herkesi toplaman gerekiyordu.doğru olan budur sonuçta talihsizlik senin başına gelmiş.

barbarkonan;642710 said:
4-cıktıktan sonra herkes aaa derken bnde gelıorum derken ben herkes kalacak orda dedım ancak yetkılı dahil kımse ılgılenmedı eger ben ılgı hak etmıorsam bu guılte eskı eleman olarak hangınız hakedıor??
bunu anlamadım
barbarkonan;642710 said:
5-diğer sahıs derken benı kastederek bunl anlıorum kı bana ben sana yakın davrandıgım kadar davranamadın
guildten çıktığını bana ilk ağızdan söylememen kadar yakın olduğunumu kastediyosun?doğrudur...
barbarkonan;642710 said:
6-caglara yukenmeyın cunku kendınızı yerıne koyun acaba sercan cıksa guıldtten erdal 1 sanıye durur mu o guıldte? kendı kendınıze bu soru sorun ondan sonra yargı yapın
çağları tanımam ben itemimi aldım ne yaparsa yapar ben karışmam.
barbarkonan;642710 said:
7- acıkcası guıld konusunda son soledıklerın için unlu laf var ..ben vazgecılmez degılım sende vazgecılmez degılsın bu guıld te vazgecılmez degıl
bu guildin üç esas taşı vardır biri yerinden oynarsa guild yıkılır!!!

barbarkonan;642710 said:
8-ortalıgı karıstıran asıl susuyor ancak nasıl kendısı tutuyorsa bılgılerı bnde tutuyorum msnye gırın isteyın vereyım
bununla alakam yok.
barbarkonan;642710 said:
9- 2 senelık eleman neden bu sekılde tepkı verdı bunu arastırın bunca zaman aydınla sercanla guıldi aykta tutmaya calısan ben degılmıyım her gıren elman yardımcı olmamısmıyım elımızden gecen 60-70 eleman geldı gectı onlara sormak lazım kenanı nasıl bılırsınız ve kendınıze kenan sımdıye kadar sıze herhangı yanlıs yapmıs mı?herkesın okcusundan tut dıger warıor ve mage charı vard benım mı olmaz kı benım carlarıma karısılıyor
benim tek warriorum var ama kimseye saldırmıyorum.
barbarkonan;642710 said:
10- 2 senedır kenan neden cıkmadı actıona soran yok nedenı sdce dız gel dıor ancak ben 2 senedır chaplardan 120lık ps gormedım bundan dolayı ıster ıstemez brsk satıp alıordum ama neyse kıme ne benım neyle oynayacagımdan herke kenını bılmelı bakmalı kı baskasına laf solesın
ps bahane değildir belki 50 champ kasmışızdır beraber 2 tane ps aldım içlerinden ve hatırlıyorum ki fazlasıyla ps aldın o champlardan.doğruya doğru.kimsenin hakkını yeme lütfen.

barbarkonan;642710 said:
yazmayın daha fazla sınırlerımı oyantıorsunuz hemde tek taraflı yargı olmaz ılgılenmıs olsaydınız msn herzamn acıktı nerdeydınız?????
gitmeden önce sen konuşucaktın gittikten sonra peşinden koşmamız pek mantıklı bi davranış değil.neyse sana bol şans.