UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

selling Rings

Syah

Sorceror
Re: selling Rings

ben herşeyden önce bir item yüzünden böyle tartışmaların çıkması taraftarı değilim bu oldukça çocukça bir davranış.guildin en baş pvp cisi aynı zamanda guild leaderımız olan Erdaldır ve kendi görüşümle robe u da alması gereken ilk insandır(sonuçta kimsenin hakkını bugüne kadar yemedik herkes sırasıyla alır robe unu ilk son kavgası yersiz)bunu üzerine kenan abide bizim isteklerimizin aksine 352613 tane pvp ci yapmaya çalışıp pvp ye çıkmadığı için erdalda böyle espirili bir söz sarfetmiş.kenan abi herkesin içinde benimlede dalga geçmişliği oldu ama onun dediklerine sadece güldüm geçtim çünkü olması gereken buydu.ama kendi bunu şeref meselesi haline getirmiş ve guildi terketmiştir.kendi bileceği iştir saygı duymak lazım.

ashretaah

Sorceror

bence guildin pvp ci si olarak fikrini söyleyecek olan kişi 5 te 4 çağlara yenilen arkadaş söylemeli :) ayrıca sadece 5 char yapmaya çalışması niye herkesi rahatsız etmiş bunuda anlayabilmiş değilim :) oadam 10 tane de char hazırlar bu önemli değil.eğer kenan seninle dalga geçmişse ayıp etmiş(ki böyle olduğunu zannetmem şaka yapmış olabilir muhakkak yardımcı olduğu konuda olmuştur) ayrıca kenanın şeref meselesi yaptığı bir konu değil sadece kırıldığı bir konu.hiç kimse böyle bi olayı şeref meselesi yapmaz arkasım rahat ol..

Elriel

Wanderer

Of serkan abi. Of. Sen girmesen keşke bu konuşmaya. Gerçekten o kadar iyi bir insansın ki.

Bak şimdi abi, bazı insanlar vardır. Mesela normalde çok seversin ama o adam bir halı saha maçında manyar, dengesizleşir bağırır çağırır. Tanıyamazsın. Kenan'ı oyun içerisinde gerçekten görmek istemezsin. Ben oyun dışındaki muhabbetlerini biliyordum. İyi adam zannetmiştim ama oyun olunca mesele gözleri kararıyor. Bu kadar önem verilecek birşey değil şu lanet oyun. Zilyon tane artisi var bi hp robu eksik olsa ne olurdu. Yazık etti kendine. Şimdi kendi bile pişmandır belki. Keşke o lafı etmeseydim diyordur. Ama ne fayda.

Bir de herşeyin daha düşmemiş bir hp robe yüzünden olması çok komik. İşte ben en çok buna gülüyorum.

Syah

Sorceror

öncelikle bu guildte bulunan biri olarak gayet rahat olduğumu belirtmek isterim.son sözü tartışmasız guild master söyler bunu bi anlayın.bizim guildimize giren her oyuncu bunu kabul ederek girer.kabul etmeyenlerin yolu açık zaten.ikincisi guildin pvp cisinden anladığınız sanırım erdalı kesmekle alakalı.bu oyunda herkes herkesi keser bu kıstas değildir.erdalın pvp ci olması hergün düzenli olarak britte pvp ye çıkmasındandır bunuda bi açıklığa kavuşturalım.kenan abinin 1064738 tane pvp carına lafımız yok 1 tanesi hazır olupta robe u isteseydi erdal böyle bi söz söylemezdi.kenan abinin ne yaptığını söylüyorum buna sanmıyorum o şöyle demek istemiştir böyle demek istemiştir gibi yorum yapman yersiz.şeref meselesi yapmasa guildi terketmezdi.

ashretaah

Sorceror

alpcim haklısın benim pek işim değil ama tanıdığın ve aslı bahsedildiği gibi olmayan üstelik bir de arkadasın olunca tutamırum kendimi(hatta kenan msn den bana yazma desede lol ben biraz bağımsız karakterliyimdir arkadasımın avukatlığını onadan izin almadan yapıyorum düşün :) haklısın kenan oyunda biraz hırslıdır ki bu bence o kadar kötü birşey değil nedeni ise mesela şu rbc leri (hani meşhur olan).. inanki sana tüm samimiyetimle söylüyorum bir kere alıp kullanmış değilim.ama bazı arkadaslarımız alıp mesela kullandı(kesinlikle bi itirazım yok) şunu söylemek istiyorum bana yapmadığını sadece oyundan tanıdığı arkadaslarına yaptığını söylemek istiyorum.oyunda da biraz hırs yapmak lazım.bak bende hırs yok 4 ay oldu bi champ magi yapabildim bi de archer.ve kimseyede faydam olmadı kendimden baska.ama kenanın hırsı bir çok kişiye faydası oldu bunları da unutmamalı.fakat şu söylediğine katılırım bu bir oyun bunu tutku haline getirmenin bi anlamı yok ve ben üzülsem mi gülsem mi bi robe yüzünden bunlar olmuş.bi kişiyi ölçerken sadece kötü olanı görürsen bir çok iyi yanını kaçırırsın..bir-iki arkadas champtan önce kenanı kızdırmışlar biraz lol daha sonrada erdal arkadas ve sen bunları söyleyince kopmuş benim komşu..olan aslında bu başka bişi değil.ama dediğim gibi kenanın kimseye zararı olmaz faydası olur.bunu oyun içinde söylemiyorum.gerçek hayattada böyle..arkadası için elinden geleni yapar..ben daha fazla konusmayım sizleri de sıkmayım ayrıca alp yarın bittiniz kuzen kadıköye geliosunuz :)

ashretaah

Sorceror

Clea;643531 said:
öncelikle bu guildte bulunan biri olarak gayet rahat olduğumu belirtmek isterim.son sözü tartışmasız guild master söyler bunu bi anlayın.bizim guildimize giren her oyuncu bunu kabul ederek girer.kabul etmeyenlerin yolu açık zaten.ikincisi guildin pvp cisinden anladığınız sanırım erdalı kesmekle alakalı.bu oyunda herkes herkesi keser bu kıstas değildir.erdalın pvp ci olması hergün düzenli olarak britte pvp ye çıkmasındandır bunuda bi açıklığa kavuşturalım.kenan abinin 1064738 tane pvp carına lafımız yok 1 tanesi hazır olupta robe u isteseydi erdal böyle bi söz söylemezdi.kenan abinin ne yaptığını söylüyorum buna sanmıyorum o şöyle demek istemiştir böyle demek istemiştir gibi yorum yapman yersiz.şeref meselesi yapmasa guildi terketmezdi.
aarkadasım o zaman böyle bi guilden cıkmakla doğru biriş yapmışım bence bir guildte herkez fikrini söylemeli ve ortak bir karar almalı.bunu anlamam benim mümkün değil ayrıca önce şunu bunu anlayın deyip te karsındaki insanı bilgisi olmayan biri gibi algılaman yanlış.senin karalarını erdal arkadas versin sen o şekilde devam et sana başarılar..ayrıca kenanın 5 char hazırlaması senin rahatsız etmiş nereden anlasıon dersen yaptığı vurgu biraz abartılı ve maksatlı:( (kenan abinin 1064738 tane pvp carına lafımız yok) daha fazla tartışmyacağım cünkü gereksiz yere gidiyor konular bunu şunu anlayın diye..ben önce kendi fikrimi söylerim daha sonra insanların fikirlerini dinlarim doğru bildiğim kararı uygularım.kimsenin yönlendirmesi veya emrini alacak çağda değilim.iyi sabahlar...

Syah

Sorceror

ashretaah;643537 said:
aarkadasım o zaman böyle bi guilden cıkmakla doğru biriş yapmışım bence bir guildte herkez fikrini söylemeli ve ortak bir karar almalı.bunu anlamam benim mümkün değil ayrıca önce şunu bunu anlayın deyip te karsındaki insanı bilgisi olmayan biri gibi algılaman yanlış.senin karalarını erdal arkadas versin sen o şekilde devam et sana başarılar..ayrıca kenanın 5 char hazırlaması senin rahatsız etmiş nereden anlasıon dersen yaptığı vurgu biraz abartılı ve maksatlı:( (kenan abinin 1064738 tane pvp carına lafımız yok) daha fazla tartışmyacağım cünkü gereksiz yere gidiyor konular bunu şunu anlayın diye..ben önce kendi fikrimi söylerim daha sonra insanların fikirlerini dinlarim doğru bildiğim kararı uygularım.kimsenin yönlendirmesi veya emrini alacak çağda değilim.iyi sabahlar...
birincisi sizinle tanışmıyorum onun için arkadaşım diye hitab etmezseniz sevinirim.guildte HERKE(S) fikrini söyler zaten bu guild 3 senelik bir guild ve tahmin edemeyeceğiniz kadar çok oyuncu geldi geçti.bilginiz varsa kendi guildinizi kurunuz bizimle tartışmaya girmeniz yersiz.erdalın benim kararlarımı vermesinden mutluluk duyarım çünkü o benim kardeşimdir sizi rahatsız ediyorsa daha rahat bir ortama geçiniz.rahatsız etmiş olması doğru çünkü pvp ye çıkmasını isteyenlerin başındaydım ama bir türlü çıkmadı pvp ye.emir veren yok.dediğim gibi rahat hissettiğiniz yerde olun.sizede iyi sabahlar.

ashretaah

Sorceror

Clea;643539 said:
birincisi sizinle tanışmıyorum onun için arkadaşım diye hitab etmezseniz sevinirim.guildte HERKE(S) fikrini söyler zaten bu guild 3 senelik bir guild ve tahmin edemeyeceğiniz kadar çok oyuncu geldi geçti.bilginiz varsa kendi guildinizi kurunuz bizimle tartışmaya girmeniz yersiz.erdalın benim kararlarımı vermesinden mutluluk duyarım çünkü o benim kardeşimdir sizi rahatsız ediyorsa daha rahat bir ortama geçiniz.rahatsız etmiş olması doğru çünkü pvp ye çıkmasını isteyenlerin başındaydım ama bir türlü çıkmadı pvp ye.emir veren yok.dediğim gibi rahat hissettiğiniz yerde olun.sizede iyi sabahlar.
sayın clea :) arkadasım derken bu bi hitap şekliydi rahatsız ettiği için özür dilerim.bilgim var merak etmeyiniz.ayrıca erdalın sizin karalarınızı vermesi beni rahatsız etmedi.benim söylediğim şey ben isaabetli bir kara aldım ben kendi kararlarımı kendim veririm dedim. :) kardesiniz veya akrabanız bu da beni alakadar etmiyor..ben cok rahatım istediğm yerdeyim teşekkürler sayın clea iyi sabahlar :)

Syah

Sorceror

istediğiniz yerdeyseniz niye hala sikilmiş götün davasını yapıosunuz dicem ama onun küfürsüz söylenimini bulamadım neyse iyi sabahlar sizede...

ashretaah

Sorceror

ben sikilmiş götten bahsetmiorum.çünkü sikilen bir göt yok ortada.sadece arkaslar arası bir problem vardı ondan bahsettim.bunun küfürsüzü şudur olmuş bitmiş bir konudan bahsediyorsunuz diyebilirsin ailenden kimse bunu öğretmedimi sana?insanlar konusmayı aileden öğrenir ve edebi.ailenin sana bunu öğrettğini zannetmiyorum sayın clea.lütfen çirkin şeyler söylemeyelim.iyi sabahlar tekrar :)

Elriel

Wanderer

22.10.2009 20:23:38 Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! beddua kotu bisi edersem kul olursun yazma bişi evimi ver :D
22.10.2009 20:23:41 Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! beddua kotu bisi edersem kul olursun ehue
22.10.2009 20:23:45 beddua kotu bisi edersem kul olursun Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! alp sen gotusn sıkısenlerden para karsılgı

22.10.2009 20:23:56 Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! beddua kotu bisi edersem kul olursun ahaha küfretme çok ayıp çok

22.10.2009 20:24:04 beddua kotu bisi edersem kul olursun Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! cvp dıorum
22.10.2009 20:24:07 beddua kotu bisi edersem kul olursun Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! cvp versene
22.10.2009 20:24:08 Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! beddua kotu bisi edersem kul olursun aha cevap veriorm
22.10.2009 20:24:11 Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! beddua kotu bisi edersem kul olursun evimi vir :D
22.10.2009 20:24:12 beddua kotu bisi edersem kul olursun Alp | NEVERMORE WILL KILL EVERYONE!! kaşar

abi küfür etmek demişken. Şunlara da bi bakalım istersen. Bu arkadaşlar msn logları. Daha ağırları var ama sildim logları. Duranlar bunlar sadece. Hangisini kimin söylediğini belirtmeme gerek yok sanırım. Ama yine de ben bi şöyle renklendireyim.

Syah

Sorceror

sikilmiş göt söylemindeki kıvam sizin efendi söyleminiz le bir tutulamaz.onun için küfürsüz karşılığını bulamadığımı kastetmiştim.amacım küfür etmek değildi sadece söylenmesi gereken yapı buydu mazur görün.

ashretaah

Sorceror

Clea;643552 said:
sikilmiş göt söylemindeki kıvam sizin efendi söyleminiz le bir tutulamaz.onun için küfürsüz karşılığını bulamadığımı kastetmiştim.amacım küfür etmek değildi sadece söylenmesi gereken yapı buydu mazur görün.
esatağfurllah sabah saatidir olabilir zararı yok.zaten belirttim farklı bi anlamla da söylenebilir.eminim farklı bir çok yapıda da söyleyebilirsin.dediğim gibi sabah saatidir mazur görülecek bi şey yok :)

ashretaah

Sorceror

Elriel;643550 said:
abi küfür etmek demişken. Şunlara da bi bakalım istersen. Bu arkadaşlar msn logları. Daha ağırları var ama sildim logları. Duranlar bunlar sadece. Hangisini kimin söylediğini belirtmeme gerek yok sanırım. Ama yine de ben bi şöyle renklendireyim.
tahmin edebiliorum kimin söylediğini sinirlenmiş(bu hak değil tabii) gerekirse düzeltebilecek bir adamdır kendisi.o da doğru bulmaz eminim.insanların dediğm gibi bazen değişik zamanları olabiliyor.(iyi-kötü zaman) bir de kişiler birbirlerinin üzerine çok gitmemeli anlaşmazlık varsa medeni bi şekilde eyvallah deyip yollarını ayırmalı.ne kimsenin arkasından konuşmalı ne de küfür etmeli..yapan ayıp eder bişi diyemem..

Elriel

Wanderer

Ehu. Anlaşmazlık yok. Malları sırtladı gaçdı :D Biz de topallaya topallaya koşuşuna gülüyoz guildcenek. Yoksa ne olacak. Sayar söver kendince. Ben hep şuna inanırım. Birine hakaret edildiğinde, edilen hakaret asla yerine ulaşmayacaktır. Hele hakaret edilen kişi bunu iplemiyorsa laf ancak ağzının içinde kalacaktır. Yani bana boku atar kenan ama bunu umursamam ben. Boku da bana tutturamaz. Hem ağzında kalır o bok hem de açlığıyla kalır. O yüzden zaten selamette kalsın. Bana da mümkün olduğunca uzak olsun benim ismimi kullanmasın öyle olur olmaz yerlerde. Bir de :D
evimi vir kenan kenan kenan vir bi kere evimi virmezsen bi kere vir kirayı vir viremezsen sefillerdeki ev sahibi gibi alıcam kirayı :D :D (filmi izleyen bilir)
zuauhauahuhu

barbarkonan

Sorceror

ben hiç birsey sırtalmadım evimden hırsızlık yapıp sırtlayıp kacan sensin ,bu evi senden satın aldım SATIN kimseye vermedin ancak sen sana evımı actıgımda ıtemlerı calan sensın ,üstelık cımbızla cekme cumlelerı delıkalnlıysan hepsını yayınla o konusmada hiçbirseye cevap vermedın suclu odlgunuda bılıorsun ondan vermedın hatta ve hatta benı evden atıgındda yatıgın hatayı farkedıp benden ozur de diledın bunuda hatırlatırım
bu arada eger kendısı yayınlamıorsa msnden isteyen herkese bu konusmanın metnı yollayabılırım
derler ya cocukla cocuk olma ama kusura bakmayınız hanı kendısı bok atan olunca cvp vereyım dedım ,benım arkamdan konusup bana bok atan sensın tanımadıgın ınsanlara gıdıp bana karsı ksıkırtan da sensın ..

SATIN ALMIS OLDUGUM MALI NEDEN IADE EDECEKMISIM ONU ANLAMADIM HALA HAVADA CIRPINISLAR AGLAYAN COCUK SESLERI DUYUYORUM