UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

Yeni başılıyoruz

Merhabalar , öncelikle herkeze selamlar. 5 arkadaş demisede oynamaya başladık. Hali hazırda Türklerden oluşan bir topluluk guild varmıdır bize yol yordam gösterebilecek. Herkeze iyi oyunlar

barbarkonan

Sorceror
selam dostum mesaj kutuna skype adresımı bıraktım diğer tüm türklerde eklemek için mesaj atsın bana yeni olusuma giriyoruz beraber daha güçlü oluruz

Sydria

Wanderer
Hoşbulduk... Khargef Shattered arkadaşımızın dediği gibi 4 kişiyiz akşamları daima oyundayız. 1 Haftalık oyuncu oldugumuz icin anca kendimizi toparlamaya calışıyoruz. Eger varsa Turk Guildi katılıp elimizin elverdiğince Beraber oyun oynamak isteriz.

lavien

Sorceror
Suanda sanirim yok ama ben altyapi calismalarina devam ediyorum. Muhtemelen aralik ayi ortalarinda kuracagiz birkac arkadasla. Sizleride aramizda gormekten memnuniyet duyariz arkadaslar. Para filan lazimsa verebilirim bu aeada

Sydria

Wanderer
Eywallah Para sıkıntımız yok kendi aramızda tıngırdıyoruz.. Sadece Worl boss yada champ yapmak icin yeterli cogunluga sahip değiliz

lavien

Sorceror
arkadaşlar onlar için acele etmeyin ilk etapta reset bod toplayın bolca hem bs hem tailor. Champ işini beraber yapıcaz zaten. Ben 30M kadar para topladım şuanada kadar. Bende başlayalı 3 hafta oldu. Bu haftasonu barbedları basıcam. Biraz altyapı otursun haber vericem zaten. Beraber yaparız hepsini acele etmeye gerek yok. Bu server kapanmıyor:D

lavien

Sorceror
abi champlar burda çok önemli. Onlar içinde dediğim template lazım. Luck bard da geçmio zten burda. Tamerı warrior tamer yapmak lazım. Neyse ben bilgilendircem forumdan zaten.