UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

silinen evler

barbarkonan

Sorceror
dostum adın ne ...dusen itemler verilemez cunku ev dustukten sonra itemler yağmalıyor yada siliniyor malesef ....tekrar ayaga kalkman ıcın bize ulaş ..saygılar

cemmaria

Sorceror
ismim cem oyunda isis anubis tamer yada demirmaske terzi ve demirci olarak görmüşsünüzür. yeni bi ev yapıyım bütün artifact ve değerlileri oraya koyuyum dedim o ev silinmiş diğer ev duruyor :( delircem ya sinirden bıraktım tamamen oyunu. yardım teklifiniz için teşekkür ederim. karakterlerin setleri duruyor üzerinde olduğu için ama tonla para ver artifact gitti sağlık olsun napalım :((. iyi oyunlar bir süre oynamama kararı aldım bilerek seçerek silinmiş gibi sanki çünki

barbarkonan

Sorceror
cem ben kenan dostum üzüldüm valla :( tekrar dusunursen benı skypem sende olması lazım olmadı vereyım umarım okan gırıyor refresh yapıordur yoksa onunkıerde gıder bızde ulaşamayız skypye gırmıyrsunuz :(

cemmaria

Sorceror
okanda kaybetti bi kere evi komple kenan. iyisinizdir umarım. okanda sağlık sorunları yaşıyor bayadır görüşemedik ameliyat olacaktı en son. dönersem yazarım iyi bakın kendinize.