UOGamers Community

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• To obtain new Razor updates, please reinstall Razor from our new website.

selam

black77

Wanderer
Selam. Yıllardır girip çıktığım fakat bir türlü başlayamadığım demise'ye artık başlamak istiyorum. fakat ne şekilde nasıl bi start vermem gerektiğini açıkcası bilemiyorum. Bu konularda yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm, oyun için, raidcall, teamspeak, skype vb üzerinden her türlü görüş ve öneriye açığım. Şimdiden teşekkürler bol şans

black77

Wanderer
Türk yok galiba oyunda. Tamam öyleyse yeni kasacak oyunculara ben tavsiye vereyim. Trammel deceitte tame kasılıyor. Luna çıkışında ekranın solundaki evde kütüphane var recallenebilmek için. Gerisi klasik uo zaten...

black77

Wanderer
Birisi görürse merak ettiğim bi konu var. GM afk makro yasak dedi. Fakat vendorlarda 60.000lik stacklar halinde deriler ingotlar tahtalar vb malzemeler var. Bunların afk olmadan kasılması mümkün değil. Bunun yanında heartwood'da alenen emekli maaş kuyruğu gibi makrolarla quest yapılıyor. Keza luna bs shopta aynı şekilde. Kesin net bir şekilde bunun açıklamasını yapabilecek birisi var mı? Ona göre bende karakterlerimi düzenleyeceğim..

black77

Wanderer
1923 guildini kurdum. Buradan pm atarak veya Luna'da Ulunben ya da Mawonith'e ulaşabilirseniz birlikte çabalayabiliriz. Birlikten kuvvet doğar.

black77

Wanderer
Selam. Piyasa fiyatları ve alışveriş konularında bilgisini paylaşabilecek veteran oyuncular arıyorum. ÖM ile iletişime geçebilirseniz sevinirim.